Reklamlar
Anasayfa » Haber
02 Ocak 2017 ( 917 görüntülenme )

Sınırda Hareketlilik!

GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde konuşlu 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan, Suriye sınırındaki Oğuzeli İlçesi'ne 10 fırtına obüsünün de aralarında bulunduğu askeri araç ve personel sevkiyatı yapıldı.


İstanbul Maltepe'de bulunan 2'nci Zırhlı Tugay Komutanlığı'ndan İslahiye'deki 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'na gönderilen obüs ve zırhlı personel taşıyıcılar ile personelden bir bölümü, sabah saatlerinde Suriye sınırındaki Oğuzeli'nde bulunan sınır birliklerine kaydırıldı. 

Sabah saatlerinde çekicilere yüklenen, aralarında 10 fırtına obüsünün de bulunduğu askeri araç ve personelden oluşan konvoy, 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan polis eskortu eşliğinde konuşlandırılacağı sınır hattına doğru yola çıktı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akşener Bahçeli'ye Öyle Bir Cevap Verdi ki... DUVAR OLSA YIKILIR! FLAŞ! Sinan Ogan'dan DEV HAMLE! TÜRK SAVAŞ UÇAKLARI VURDU!.. ABD KOPTU!.. Emekliye İzinsiz Hesaba Ceza! Elektrik Şirketlerinden YENİ VURGUN! Şırnak'ta inanılmaz bir olay! Başbakan Yıldırım'dan VALİLERE İLGİNÇ TALİMAT! Kalp Krizini Önlemek İçin Tüketmeniz Gereken 14 Mucize Besin!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kış Geldi, Geliyor... Ne Yapmalı?