Reklamlar
Anasayfa » Haber
02 Ocak 2017 ( 887 görüntülenme )

Sınırda Hareketlilik!

GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde konuşlu 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan, Suriye sınırındaki Oğuzeli İlçesi'ne 10 fırtına obüsünün de aralarında bulunduğu askeri araç ve personel sevkiyatı yapıldı.


İstanbul Maltepe'de bulunan 2'nci Zırhlı Tugay Komutanlığı'ndan İslahiye'deki 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'na gönderilen obüs ve zırhlı personel taşıyıcılar ile personelden bir bölümü, sabah saatlerinde Suriye sınırındaki Oğuzeli'nde bulunan sınır birliklerine kaydırıldı. 

Sabah saatlerinde çekicilere yüklenen, aralarında 10 fırtına obüsünün de bulunduğu askeri araç ve personelden oluşan konvoy, 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan polis eskortu eşliğinde konuşlandırılacağı sınır hattına doğru yola çıktı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali İsmail Davasın'da Garip Gerekçe Büyükelçi Suikastına BİR YAYIN YASAĞI DAHA! SAT KOMANDOSU ACI KONUŞTU! BBP-SP İttifakının da seçim vaatleri ekonomiye dayanıyor... ŞOK! CHP'li Vekile SATIRLI SALDIRI! ABD Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'nda! Rusya Türkiye'ye Sert Çıktı! Tamamlanmış Sağlık Sigortası Nedir? İşte Detaylar...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Putin Zirve'de Şaka Yapmamış: Dedi ve Vurdu!