Reklamlar
Anasayfa » Haber
02 Ocak 2017 ( 928 görüntülenme )

Sınırda Hareketlilik!

GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde konuşlu 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan, Suriye sınırındaki Oğuzeli İlçesi'ne 10 fırtına obüsünün de aralarında bulunduğu askeri araç ve personel sevkiyatı yapıldı.


İstanbul Maltepe'de bulunan 2'nci Zırhlı Tugay Komutanlığı'ndan İslahiye'deki 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'na gönderilen obüs ve zırhlı personel taşıyıcılar ile personelden bir bölümü, sabah saatlerinde Suriye sınırındaki Oğuzeli'nde bulunan sınır birliklerine kaydırıldı. 

Sabah saatlerinde çekicilere yüklenen, aralarında 10 fırtına obüsünün de bulunduğu askeri araç ve personelden oluşan konvoy, 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan polis eskortu eşliğinde konuşlandırılacağı sınır hattına doğru yola çıktı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pamukoğlu seçimler için çok net konuştu; işte o sözleri... Kıdem Tazminatında Kritik Gelişme Suriye Sınırında SICAK GELİŞME! Ahmet Davutoğlu da Çark Etti Hilal Kaplan, ABD Başsavcısı Hakkında Öyle Bir İddiada Bulundu ki... Kuzey Kore, Yeni Bir Füze Deneme Hazırlandığında Doğuş Holding Hisse SATTI! AKP'den TUHAF AÇIKLAMA: "YANLIŞ YAPMIŞIZ..."

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KRİZ KAHİNİ'nden TÜRKİYE UYARISI!