Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2572 görüntülenme )

Şimdi Yüreğinize TAŞ BASIN! 8 VATAN EVLADI AYNI ANDA AYNI YERDE ŞEHİT!

Bu kara haberi satır satır okuyunuz, önemli...
SEKİZ ŞEHİDİMİZ VAR SEKİZ ASKERİMİZ DE YARALI
 
Hakkari' nin Çukurca ilçesi Çığlı Üs bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu, 8 asker yaralandı.
 
Ardından meydana gelen helikopter kazasında ise 2 askerin şehit olduğu bildirildi.
 
Bu sadece bugün ve bu anın durumu: 8 şehit 8 yaralı.
 
Diyarbakır, Şırnak ve Hakkari hattında hep çatışma var ve şehit haberleri hiç eksik değil.
 
Önce şu haritaya bir bakınız:
 
Haritaya dikkatli bakarsanız Çukurca-Şemdinli hattı, Kuzey Irak’taki PKK terör örgütü kamplarıyla çevrili.
 
Yani Çukurca-Şemdinli sınır boyu bire bir Zap-Avaşin-Basyan- Hakurk PKK silahlı hattıyla kuşatılmış durum ancak bu kamplar sınırın hemen ötesinde ve Irak topraklarında, Barzani bölgesinde.
 
Bu bir yorum değil gerçek çünkü aylardır Türk savaş uçakları Zap-Avaşin-Basyan ve Hakurk’u bombalıyor, demek ki teröristler orada.
 
İŞTE BÜTÜN MESELE DE BURADA!
 
Hava harekatı teröristi yok etmiyor ancak görülebilen hedefleri vuruyor, oysaki teröristlerin buralardaki varlığı yer altında, mağaralarda, sığınaklarda. 
 
Ve terörist buralardan çıkıp geliyor, Çukurca’yı vuruyor, geri dönüyor. AKP Hükümeti başta HAKURK olmak üzere Zap-Avaşin ve Basyan’a sınır ötesi kara harekatı izni vermediği için Türk Ordusu’nun eli kolu bağlanmış durumda.
 
Savunmadaki Türk Ordusu’nun zayiatı kaçınılmazdır, zaten de her gün şehit haberi geliyor!
 
Öte yanda çözüm süreci denilerek şehirlere yığılmış bombalar var!
 
Yine çözüm süreci denilerek PKK’nın şehir merkezlerindeki sempatizanlarını örgütleyerek kurduğu bir şehir teröristleri şimdi var!
 
Ve hepsinin ardında ve de Meclis’te siyasi kanadı HDP var!
 
Şimdi söyleyiniz Türk Ordusu ne yapsın, vatandaş ne yapsın, kendini bu terörist ve bombalardan nasıl korusun!
 
Hükümet açısından PKK terör örgütünün sınır ötesi kamplarına kara harekatı yaptırmamak, terör örgütünü korumak anlamındadır!
 
Hükümet açısından çözüm süreci diyerek operasyonları durdurmak, engellemek hatta bu operasyonları ifşa etmek yine terör örgütü ile işbirliği yapmak anlamındadır.
 
Anayasa açısından bu sayılanlar ağır suçtur!
 
Peki, şimdi ne olacak?
 
Cumhuriyet savcıları bu siyasi karar organları hakkında “ terörün odağı olmak, anayasal düzeni cebren değiştirmeye tam teşebbüs, ülke topraklarının bir kışında egemenliği bir başkasına devretmek” suç iddialarıyla soruştur yapabilir ve hükümet üyeleri hakkında fezleke düzenleyebilir…
 
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı bu siyasi partiler hakkında “terörün odağı olmak” suç iddiasıyla kapatma davası açabilir.
 
Sivil toplum örgütleri belli merkezlerde demokratik hak ve özgürlüklerini kullanarak yüzbinlerce insanımızla hükümeti protesto gösterileri düzenleyebilir.
 
Ve MHP!
 
Her hal ve şartta MHP Olağanüstü Kongresi TANDOĞAN’DA HALKIN HUZURUNDA yapılıp ve ardından seçilecek YENİ GENEL BAŞKAN’la yine halka gidip anayasal çerçevede hükümeti istifaya zorlayarak erken seçime gidebilir ve şu anki kamuoyu yoklamalarındaki yükselen gücüyle AKP’yi iktidardan uzaklaştırabilir.
 
Mutlaka yapılacak bir şeyler her zaman vardır!
 
AKİS HALDE TÜRK MİLLETİ’NİN YÜREĞİ BU ACIYA DAHA FAZLA KATLANAMAYACAKTIR!
 
Erdal Sarızeybek
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"O Alevi Ben Sünni" Diyen Erdoğan, Bakalım Şimdi Ne Diyecek! İstanbullular Dikkat IŞİD'in 'Özel Timi' Suriye Ordusuna Teslim Oldu Gaziantep Valiliğinden Kamuoyuna CANLI BOMBA Açıklaması! FETÖ DAVASINDA GENERAL TAHLİYE EDİLDİ Türkeş'ten Başbakan'a zor sorular...NE DEĞİŞTİ TUĞRUL BEY ! HDP'nin şeytani planları açığa çıktı... Bayrampaşa Metrosunda Patlama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKIL DURDU!.. TÖRENE KATILMAYAN AKP'Lİ BAŞKAN BAKIN NEREDEN ÇIKTI!..