25068 görüntülenme28 Ekim 2020
Yİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklama yaptığı esnada kürsüsünü verdiği bir çiftçiye daveti sırasında, “Devletin televizyonu takiptedir, birazdan yayını keserler” dedi. Akşener’in sözlerinin ardından TRT’nin yayını kestiği görüldü.

ŞİMDİ YAYINI KESERLER DEDİ, TRT YAYINI KESTİ
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Akşener’in grup toplantısında kürsüsünü çiftçilik ve besicilikle uğraşan bir vatandaşa bıraktı.Akşener, kürsüsünü verdiği çiftçiyi daveti sırasında "Devletin televizyonu takiptedir, birazdan yayını keserler" dedi, TRT bir dakika geçmeden yayını kesti.Akşener, yayın kesilmeden önce şu ifadeleri kullandı:

‘KORKMAYIN BE’
"Hem besicilik hem de çiftçilikle uğraşan bir kardeşimiz Emre Ersoy aramızda. Devletin televizyonu takiptedir. Birazdan yayını keserler. Ama bir kez daha hatırlatmak istiyorum ki milletin vergileriyle yayın yapan TRT, önce milletin sesi olmalıdır. Korkmayın be kardeşim. Milletten milletin sözünden bu kadar korkmayın. Emre Ersoy’dan bu kadar korkmayın."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ