Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2349 görüntülenme )

Silvan'da Yaralanan Komiser Yardımcısı Şehit Oldu

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda yaralanan komiser yardımcısı, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda yaralanan Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli komiser yardımcısı Enis Kırımlı, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

Teröristlerce Tekel, Konak ve Mescit mahallelerindeki bazı cadde ile sokaklarda kazılan hendeklerin kapatılması ve barikatların kaldırılması sırasında polis ekiplerine teröristlerce düzenlenen saldırıda bir polis memuru şehit olmuş ve komiser yardımcısı Kırımlı yaralanmıştı.

Saldırıda ağır yaralanan Kırımlı, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Kırımlı, tüm müdahaleye rağmen şehit oldu.
Silvan'da, Tekel, Konak ve Mescit mahallelerindeki bazı cadde ile sokaklara teröristlerce kazılan hendeklerin kapatılması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla uygulamaya konulan sokağa çıkma yasağının ardından, güvenlik güçlerince operasyon başlatılmıştı. Teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan özel harekat polisi Necmi Çakır da Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki müdahaleye rağmen şehit olmuştu.

Kaynak:AA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kış Ne Zaman Geliyor? DİKKAT!.. METEOROLOJİ FENA UYARDI!.. MHP GENEL MERKEZİ'NDEN AÇIKLAMA! Feyzioğlu Erdoğan'a OTURAKLI KONUŞTU!.. ABD'YE ŞOK!.. EN GİZEMLİ HAVA ÜSSÜ AÇIĞA ÇIKTI!.. AKP'nin YENİ EĞİTİM MÜFREDATINA TEPKİLER BÜYÜYOR! FLAŞ!.. DÜNYA TÜRKİYE'Yİ İZLİYOR... Uğur Mumcu'dan AKP'ye Sanki KURŞUN GİBİ MESAJ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çukurca'da Tehdit Büyük!