Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 118 görüntülenme )

Siirt'te Klor Gazı Skandalında Yeni Gelişme!

SİİRT'te merkeze bağlı Aktaş Köyü'nde 135 kişinin etkilenmesine neden olan klor gazı sızıntısıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişi, sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandı.

Merkeze bağlı Aktaş Köyü'nde dün 135 kişinin etkilendiği klor gazı sızıntısı olayı ile ilgili Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, Kurtalan Belediyesi'ne ait su deposundan çaldıkları klor tankını köye getirdikleri belirlenen ve gözaltına alınan C.Ç., C.C. ve A.K.'nin karakoldaki sorguları tamamlandı. 


Sorguları tamamlanan ve Siirt Adliyesi'ne dün akşam saatlerinde sevk edilen 3 kişi, savcılıkta ifadeleri alınmasından sonra 'Hırsızlık' ve 'Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması' suçlarından sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

LEVENT GÜLTEKİN KONUŞTU... SARAY UÇTU!.. AB'den TÜRKİYE'ye KRİTİK MESAJ!.. ZARRAB DAVASINDA İPİN UCU BAKIN KİME UZANDI... Başbakan’dan OHAL! KORKUNÇ KAZA!.. BİR AİLE ÇOLUK ÇOCUK YOK OLDU... ŞOK!.. EYMEN BEBEK GİTTİ!.. SGK GELDİ!.. Anayasa Komisyonu Başkanı'ndan Flaş Başkanlık Açıklaması! FLAŞ!.. KUZU ATTI... TWEET DUMAN!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ekmekte Bir Dönem Sona Eriyor!