Reklamlar
Anasayfa » Haber
29 Ağustos 2017 ( 3072 görüntülenme )

SELVİ YAZDI... ADAYLIK TEZGAHI KURULDU!..

SELVİ: ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU'NUN ADAY OLMASINI İSTİYOR

Abdulkadir Selvi,
Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı seçiminde rakibi olması için CHP lideri Kılıçdaroğlu'na, 'gel gel' yapıyor" ifadelerini kullandı.

Hükümete yakın isimlerden Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın 2019'da rakibinin Kılıçdaroğlu olmasını istediğini yazdı. 

"AK Parti'de Adalet yürüyüşünden sonra Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığından kaçamayacağı düşünülüyor. Bundan dolayı da bir rahatsızlıkları yok" diyen Selvi,  "Dikkat ederseniz, Kılıçdaroğlu'nun atletini bile polemik konusu yaparken, Meral Akşener'i muhatap almıyor, yok gibi davranıyor" ifadelerini kullandı.

Selvi'nin 'Erdoğan hangi lidere 'gel gel' yapıyor? başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"AKP-MHP İTTİFAKI ÖNEMLİ"

"AK Parti'yi yenileyerek 2019'a hazırlıyor. MHP ile ittifaka özel bir önem veriyor. O nedenle Başbakan Binali Yıldırım ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında yaşanan polemik hakkında konuşmamaya özen gösterdi. Erdoğan'ın yaşanan polemikten memnun olmadığı söyleniyor."

"KILIÇDAROĞLU'NUN ADAY OLMASINI İSTİYOR"

"Dikkat ederseniz, Kılıçdaroğlu'nun atletini bile polemik konusu yaparken, (MHP'den ihraç edilen ve yeni parti kuran) Meral Akşener'i muhatap almıyor, yok gibi davranıyor. Kemal Bey, 'Erdoğan benden korkuyor' diyor. Hani bir söz vardır ya,' Beni bir kişi anladı, o da yanlış anladı' diye. Tam o durum. Kılıçdaroğlu'ndan korkan yok. Tam aksine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde rakibi olması için Kılıçdaroğlu'na, 'gel gel' yapıyor."

Kaynak: yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ İÇİN CAN SIKICI ADIM!.. AKP KONUŞTU... KAVAKÇI UÇTU!.. BAHÇELİ DEVAM... Ünlü işadamı Gözaltında! BM'DEN KUZEY KORE'YE YAPTIRIM!.. FETÖ BAŞI DÖKÜLDÜKÇE DÖKÜLDÜ... ANKARA KARIŞTI!.. ŞOK!.. BELEDİYEDEN TERÖRİSTLERE SICAK SEVKİYAT!.. Türk Savaş Uçakları YPG'yi Vuruyor! FETÖ Operasyonları!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşe Bakın!.. REFERANDUMDA SIĞINMACI TEZGAHI!