Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2405 görüntülenme )

Şehit Polis YÜREKLERİ DERİNDEN VURDU!

Anlayan anladı!
Şehitten ibretlik paylaşım!

Şehit özel harekat polisi Sinan Kunduracı’nın, Facebook’taki son paylaşımı yürek burktu.

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Sinan Kunduracı’nın, Facebook’taki son paylaşımı yürek burktu.

Kunduracı, 24 Mart’ta yaptığı son paylaşımında “Mevzu vatansa hepimiz ölelim, mevzu makamsa hepiniz ölün” yazdı.

Kunduracı bu paylaşımını Facebook’ta kapak fotoğrafı olarak seçti.


5 yıllık polis memuru olan Aksaraylı şehidin paylaşımı, yüzlerce kişi tarafından alıntılandı. Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımın altına “Hakkını helal et şehidim” diye yazdılar. Kunduracı, 19 Şubat’ta fotoğraftaki paylaşımında da “Ölümün olduğu bu dünyada hiçbir şey çok da ciddi değildir aslında” yazmıştı.


 
Kunduracı, hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması için Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde yapılan operasyonlarda PKK’lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit düştü. Aksaraylı olan ve iki kız kardeşi bulunan Kunduracı’nın bekar olduğu; 42 yaşındaki annesi Pakize Kunduracı ve oto elektrikçisi babası Mehmet Kunduracı ile birlikte yaşadığı öğrenildi.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'liler Namaz Kılmaya Giden Çobanı Bıçakladı! YARALI O ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU... Dikkat! Suriyeli Göçmenler Durmuyor! Suudiler Şimdi Oraya Geliyor! Flaş! Zarrab'ın İlişki Ağı Çözüldü! ŞOK! Rusya ÇOK ACIMASIZ VURDU! Abdüllatif Şener Chp'ye mi Katılıyor? Atatürk Hakkındaki Çirkin Sözleri Mahkeme Affetmedi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANTALYA'NIN DEV TEŞKİLATI KAPATILDI!