Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2442 görüntülenme )

Şehit Eşinden Bakan'a Kurşun Gibi Sözler!

Lice'de şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak'ın eşi Dilek Koçak'ın haklı öfkesi ve doğru sözleri...
  Şehit eşinden Bakan'a çözüm süreci tepkisi
 
İÇİŞLERİ Bakanı Sebahattin Öztürk, Diyarbakır-Bingöl karayolunda askeri aracın geçişi sırasında PKK’nın döşediği mayını uzaktan kumanda ile patlatması sonucu şehit olan Yozgatlı Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak’ın, ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında, şehidin eşi Dilek Koçak, Bakan Öztürk’e çözüm süreci ile ilgili tepki göstererek, "Nasıl bir çözüm süreci bu, nasıl. Milleti oyalıyorsunuz, çözüm süreci diye. Doğuda neler oluyor siz biliyor musunuz" dedi.
İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Korgeneral Mehmet Şanver, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz,  Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, AKP Yozgat milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Yusuf Başer ve Yozgat Garnizon Komutanı Albay Selçuk Yıldırım ile birlikte şehit Uzman Jandarma Çavuş Mehmet Koçak’ın Eskipazar Mahallesi’ndeki baba evine giderek taziye ziyaretinde bulundu.
Şehit evinde Kur’an okunmasının ardından şehit yakınlarına baş sağlığı dilendikten sonra, şehidin eşi Dilek Koçak, Bakan Öztürk’e çözüm süreci konusunda tepki gösterdi.
Acılı eş Dilek Koçak, şöyle konuştu:

"Nasıl bir çözüm süreci bu nasıl. Milleti oyalıyorsunuz, çözüm süreci diye. Burada millet yiyip içip keyfine bakıyor, siz biliyor musunuz doğuda neler oluyor. Benim kocam 5 gündür evine gelmiyor, çocuklarının yüzünü görmüyor. Çözüm süreci diye oyaladınız, oyaladınız. Milletin canını yaktınız. Milletin canı yanıyor. Sonra iki gün sonra herkes keyfine bakıyor.
Kocamın kanı yerde kalmasın. Millet doğuda dışarıya çıkmaya korkuyor. Bu nasıl bir şey, bu nasıl bir yaşam tarzı. Güneydoğu’yu alıyorlar. Askere vur emri vermiyorlar. Terör vuruyor, asker bekliyor. Eline alıyor silah gidiyor yolun ortasında bekliyor sap gibi. Asker de vursun, asker de onları öldürsün" dedi(Hürriyet). 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beşiktaş Yeri Göğü İnletti! IŞİD'in Yeni Güzergahı! Mideniz Ağrıyorsa Eğer, Bir Bakınız... Düz Karın İçin Pilates! Eski MİT Müsteşarından Çarpıcı Açıklama! Putin'den Dünyayı Şaşırtacak Karar! BENGÜTÜRK'ÜN ÜNLÜ YAYIN YÖNETMENİ SONUNDA KONUŞTU... Usta Recep'ten ODTÜ Provokasyonu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hastalıklara Karşı Bu Aylarda Neler Yemeli?