Genel
19 Haziran 2018 ( 293 görüntülenme )

Yüce Türk Milletine selam olsun' dedi... ŞEHİT DÜŞTÜ!..

Eruh ilçesi Yassıdağ (Çırav) bölgesinde yürütülen "Şehit Jandarma Teğmen Mustafa Yazgan" operasyonunda şehit olan Bahattin Baştan'ın (26) sosyal medya hesaplarında, vatan sevgisi ve teröristlere karşı verilen mücadeleye yönelik bir çok paylaşım bulunuyor.


Siirt'in Eruh ilçesinde PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Bahattin Baştan'ın, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımdaki ifadeleri, yürekleri burktu.

Şehit Baştan, "Canımızı versek de bunların üstesinden gelebilecek kabiliyete sahibiz" ifadelerinin dikkat çektiği bir paylaşımında şunları kaydediyor:

"YÜCE TÜRK MİLLETİNE SELAM OLSUN"

"Bölge çok sıkıntılı bir bölge. Zor bir görev, hava soğuk. Geceleri çok soğuk oluyor, rüzgarlı oluyor. Vatanımızın, milletimizin bekası için, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için buralardayız. 50-60 mağara sığınak olduğu düşünülüyor. Bakalım yani, görevimizi en iyi şekilde hayırlısıyla bitirip sevdiklerimize varacağımızı düşünüyorum, sevdiklerimizle birlikte olacağımızı düşünüyorum. Zorlu görev, yapacak bir şey yok, gerekirse canımızı versek de bunların üstesinden gelebilecek kabiliyete sahibiz. Buradan vatanımızı, milletimizi seven yüce Türk milletine selam olsun diyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ