Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2430 görüntülenme )

Sedat Peker'in Rize Konuşmasına İnceleme

Rize Cumhuriyet Başsavcılığı, Sedat Peker'in yaptığı konuşmada bir suç unsuru olup olmadığını belirlemek için konuşmasının tüm kaydını istedi
 Rize'de “teröre lanet” mitingi düzenleyen Sedat Peker'in yaptığı konuşma, mercek altına alındı. Peker'in memleketinde yaptığı konuşmadaki ifadeleri HDP Eşbaşkanı Demirtaş tarafından eleştirilmişti.

Rize Cumhuriyet Başsavcılığı, Rize Emniyet Müdürlüğü'nü bir yazı göndererek, Sedat Peker'in yaptığı konuşmada bir suç unsuru olup olmadığını belirlemek için konuşmasının tüm kaydını istedi. Güvenlik Şubesi de kayıtları gönderdi.


Peker, konuşmasında terör örgütüne yönelik olarak, “Büyük hata yapıyorlar. Hatalarını fark ettikleri zaman her şey için çok geç olacak. Adeta dünyanın şah damarları kesilmişcesine oluk oluk kanları akacak. Nehirler dolusu kanları aktıkları zaman anlayacaklar." demişti.

Kaynak 
 : Türkiyegzetesi

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaçaklar İtiraz Edince Bakın Ne Yaptılar... 81 İlin Valisine Özel Talimat! Jetlerimiz Suriye'ye ait hava aracını vurdu... Erdoğan "LAZ mıyız TÜRK müyüz" Diye Sormuş... Bakınız Ne Cevap Almış! C5 Dosyasından Muhsin Yazıcıoğlu Çıktı! BANKALARDA MEVDUAT FAİZ ORANLARI YÜKSELİYOR!.. İslam Ordusu'nda Fiyasko! CHP KONVOYUNA ATEŞ! VATAN HAİNLERİ ASKERLERİMİZİ VURDU

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş! Arınç'tan Erdoğan'a Yeni Mesaj!