Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Ekim 2015 ( 2380 görüntülenme )

Seçime Çeyrek Kala Büyük Şaşkınlık!

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 3 ay sonra açmayı vaadettiği hastaneyi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zaten 5 ay önce açtığı ortaya çıktı.
  1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala “açılış” aldatmacaları da tüm hızıyla sürüyor. Daha önce 7 kez açılan bir tesise ev sahipliği yapan Türkiye, yeni bir “açılış töreni skandalıyla” karşı karşıya kaldı.

Fıkra gibi olayın adresi ise Şanlıurfa oldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, 2016 yılı Ocak ayında açmayı vadettiği Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Haziran seçimleri öncesi 24 Mayıs’ta Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği toplu açılış töreninde hizmete açtığı ortaya çıktı.

“2016′NIN OCAK AYINDA AÇACAĞIZ”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünkü Şanlıurfa mitinginde tek başına iktidara gelmeleri durumunda vaadettiği projelerini açıkladı. Davutoğlu, vaatlerini sıralarken 18 yıl önce temeli atılan 600 yataklı Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni 2016 yılı Ocak ayında hizmete açacaklarını duyurdu. Davutoğlu, “Söz verdiğimiz 600 yataklı Devlet Hastanesinin büyük bir kısmını tamamladık. Ocak ayında açacağız.” dedi.ERDOĞAN MAYIS AYINDA AÇMIŞTI!

Aynı hastane, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 24 Mayıs’ta açılışı yapılmıştı. Başbakan Ahmet Davutoğlu ise 7 Haziran seçimleri öncesi 10 Mayıs’taki Şanlıurfa mitinginde aynı hastane için, “Hastanemizi hizmete açtık, nasıl iyi hizmet alıyor musunuz?” demişti.
Hastane, halihazırda kapalı durumda bulunduğu için sağlık hizmeti vermiyor.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Polisimiz Şehit 6 Polisimiz Yaralı Dikkat!.. İTİRAZ SÜRESİ KISALTILDI!.. YSK'YA BAŞVURU İÇİN İŞTE DİLEKÇE!.. FLAŞ!.. ANKARA'DA DURUM DEĞİŞİYOR!.. Ukrayna'dan Türkiye Hamlesi! Şok! ABD Şimdi Perdeyi Açtı! Öksürüyor musunuz, Öyleyse Bir Bakınız... Mehmetçik'ten Zorlu Operasyon! FLAŞ!.. Yeni Kimlikler Geliyor... İşte Başvuruda İstenen Belgeler...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Öğrencilere Anıtkabir'e Gideceğiz Dediler Bakın Nereye Gittiler