6842 görüntülenme18 Ekim 2020
Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in özür metnindeki imla hataları ve anlatım bozuklukları sosyal medyada eleştiri konusu olurken gazeteci İsmail Saymaz da yaptığı paylaşımında, “Denizli Valisi Ali Fuat Atik, dönerci vatandaştan özür diledi. Atik, açıklamasında, “Şahsımın yaklaşımı şahsımı da üzdü” dedi.” ifadelerini kullandı.

VALİ ‘ŞAHSIMIN YAKLAŞIMI ŞAHSIMI DA ÜZDÜ’
Korona virüs denetimleri sırasında dönercinin kendisiyle ilgilenmemesine kızan Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in özür metnindeki imla hataları ve anlatım bozuklukları sosyal medyada eleştiri konusu oldu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan gazeteci İsmail Saymaz, “Denizli Valisi Ali Fuat Atik, dönerci vatandaştan özür diledi. Atik, açıklamasında, “Şahsımın yaklaşımı şahsımı da üzdü” dedi.” yorumunda bulundu.

DURUM VAHİM, VALİ DAHA VAHİM

Levent Özeren ise yaptığı paylaşımında, “Vali bey'in mevzuata göre "ateşli tezgahta eldiven takmanın yasak olduğunu" bilmemesi vahim. Bu gerekçe ile esnaf dükkanının faaliyetine son vermesi daha vahim. Dönerci ile aynı şekilde maske taktığı halde, (burnu kapatmıyor) gerekçeye bunu da ilave etmesi daha da vahim” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ