Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2475 görüntülenme )

Savaş Kapıda Mı?

Lübnan'da yayınlanan El-Ekber gazetesi, Türkiye ve Suudi Arabistan'ın Rus uçaklarına karşılık Suriye'deki muhaliflere füze vereceğini iddia etti.
  Lübnan’da yayımlanan El Ekber gazetesi, Türkiye ve Suudi Arabistan’ın, Rus uçak ve helikopterlerinin saldırılarına karşı Suriye’deki muhaliflere Ukrayna ordusuna ait SAM-8 ve SAM-9 füzelerini vereceğini ileri sürdü.

Gazete, Türk-Suudi planına göre, Ukrayna ordusundan satın alınacak füzeler Suriye’nin kuzeyindeki muhalif güçlere verilerek bu güçler Rus uçak ve helikopterlerine karşı takviye edilecek.

MOSKOVA YENİ BİR STRATEJİ GELİŞTİRİYOR

Plana Rusya ile dolaylı savaş halinde olan Ukrayna’nın da onay verdiğini ileri süren gazete, söz konusu istihbarata ulaşan Moskova’nın da buna göre yeni bir strateji geliştirme kararı aldığını iddia etti.

DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmir'de 4 metreden düşen asker şehit oldu Bahçeli Ekibi Uçtu!.. SEÇİLMİŞ MHP TEŞKİLATINA ŞOK KARAR!.. IŞİD ÇEKİLİYOR!.. 'Fırat Kalkanı' Operasyonuna Katılan Birlikler! ERDOĞAN KONUŞTU... İNANILMAZ ÇARK!.. Sinan Oğan’dan şok açıklamalar Genel seçim değil sanki Kutsal Gaza!.. Tahir Elçi Cinayetinde Flaş iddia

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Times Gazetesi'nden Flaş İddia