Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2463 görüntülenme )

Savaş Kapıda Mı?

Lübnan'da yayınlanan El-Ekber gazetesi, Türkiye ve Suudi Arabistan'ın Rus uçaklarına karşılık Suriye'deki muhaliflere füze vereceğini iddia etti.
  Lübnan’da yayımlanan El Ekber gazetesi, Türkiye ve Suudi Arabistan’ın, Rus uçak ve helikopterlerinin saldırılarına karşı Suriye’deki muhaliflere Ukrayna ordusuna ait SAM-8 ve SAM-9 füzelerini vereceğini ileri sürdü.

Gazete, Türk-Suudi planına göre, Ukrayna ordusundan satın alınacak füzeler Suriye’nin kuzeyindeki muhalif güçlere verilerek bu güçler Rus uçak ve helikopterlerine karşı takviye edilecek.

MOSKOVA YENİ BİR STRATEJİ GELİŞTİRİYOR

Plana Rusya ile dolaylı savaş halinde olan Ukrayna’nın da onay verdiğini ileri süren gazete, söz konusu istihbarata ulaşan Moskova’nın da buna göre yeni bir strateji geliştirme kararı aldığını iddia etti.

DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçeli Bugünlerde Çok Hüzünlü: AĞIT YAKTI! Emeklilik Bekleyenlere İyi Haber Dünya Rekorunu 2 Bordo Bereli Kırmaya Çalışacak PKK Sitesinden İsyan Çağrısı ŞOK! FETİH ŞÖLENİ'nde Bir SKANDAL Daha! Bir Devrin Ünlü Valisine ŞOK KARAR! Emekliye Yeni Zam Komisyonda Kabul Edildi! İnsani yardım deyip topraklarımız işgal mi ediliyor?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dev Şirkette Şok Ayrılık!