Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2437 görüntülenme )

Savaş Diyen Suudilere Şok Yanıt!

Sular ısınıyor!
  SURİYE: TABUTUNUZ GELİR

Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim, ülkesine girecek yabancı askeri birliklerin tabutlar içinde geri döneceklerini söyledi.
Suudi Arabistan'ın Suriye'ye asker göndermeyi planladığını açıklamasının ardından, Şam'dan yanıt gecikmedi.,
 
Reuters'ın haberine göre Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim, "Suriye'ye, hükümetin onayı olmadan yapılabilecek herhangi bir harekat saldırgan bir eylem olacaktır. Ülkemize girmeye kalkanların tabutlar içinde geri dönmesine üzülürüz" dedi.
Cenevre görüşmelerine de değinen Suriyeli Bakan, Riyad destekli muhalif heyetin Suriye ordusunun ilerlediği haberini almasının ardından görüşmeyi terk etme kararı aldığını söyledi.
Muallim, ayrıca Suriye'nin Türkiye ve Ürdün'le olan sınırlarında kontrol ele alınmadan Suriye'de ateşkes sağlanamayacağını belirtti.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAĞLIK PERSONELİNDE İSTANBUL ALARMI!.. Genelkurmay'dan Dikkat Çeken Açıklama MİT, IŞİD'in kaçırdığı asker için devreye girdi! Yürürlükten Kaldırıldı! İşte Yeni Uygulama! ABD İşi Büyüttü... GÜNEY SINIRINA YIĞINAK! Almanya'da Terör Alarmı! ÇÖLAŞAN YAZDI... BAHÇELİ DUMAN!.. Veteriner Hekimler Odası'ndan Çok İlginç Bir Çağrı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ! Rusya'dan SÜRPRİZ DAVET!