Yerel seçim çalışmaları kapsamında yurt gezilerine devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara hitap ediyor.

Meydanın hınca hınç dolduğu mitinge vatandaşın yoğun katılımı dikkat çekti.Miting alanını dolduran on binlerce kişi hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı söyledi. Ardından, Meral Akşener alkışlar eşliğinde alanda kurulan sahneye geldi. Akşener’in açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle;

‘BENİ TEHDİT EDİYORLAR’

“Allah hepinizden razı olsun. Allah bizi bir seçim kazanmak için milletine hakaret edenlerden etmesin. Allah kimseyi ben milletime terörist der miyim demek zorunda bırakmasın. Diyor ki, "Ben Denizlilere terörist demedim". Seçim almak için her şeyi yapıyorsun da soğancıya neden terörist diyorsun. Market sahibine, halde çalışanlara terörist diyorsun. Bunu yüzüne vurduğumda, ayna tuttuğumda tehdit. Açık açık beni hapis ile tehdit etti.”

‘ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMAZSAN NAMERTSİN’

“ Elinden geleni ardına koymazsan namertsin. Senden toz zerresi kadar korkarsam namerdim. Elinde silahı olanlar, tanklar beni korkutamadı da, onlardan korkanlar mı beni korkutacak. Hem parasını alacağım hem de hapse göndereceğim. Milletvekili değil, kaçacak yeri yok, diyor. Ben özellikle milletvekilliğine aday olmadım. Hiçbir dokunulmazlığım olmadan senin zulmünle mücadele etmek için milletvekili olmadım.”

‘BİR ADIM GERİ ATARSAM KANIM KURUSUN’

"Ben onu tutuklattıracağım" diyor. Elinden geleni ardına koyma. Bunların her biri korkaklık belirtisi. Ecel ne bir nefes evvel ne bir nefes sonradır anlayışına iman etmişim iman! Allah bir musibet verecekse, seni vesile kılmışsa, ne gam… Buyur gel o musibetin sebebi sen ol. Hapisse hapis, ölümse ölüm. Bir adım geri atmak varsa fıtratımda kanım kurusun."

‘BİZİ KORKUTMAK İSTİYORLAR’

"Hayır kampanyasında olanlar, millet ittifakının üyeleri teröristleri, patlıcan, soğan yetiştiricileri terörist, çiftçiler terörist.. Meral Akşener'i tehdit edip tırstıracağını sanıyor. Benim malım mülküm ortada. 28 Şubat’ta da 126 milyar tazminat ödedi. Paramı alanların hepsi zebun oldu. İstersen al paramı ama benim param dokunuyor. Amaç Meral Akşener ve çevresindekileri korkutmak."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ