Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Ocak 2017 ( 1966 görüntülenme )

Saffet Sancaklı'dan Eşi Hakkında Flaş Açıklama!

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, eşi Hülya Sancaklı’nın intihar girişiminden sonra Meclis’e dün gece geldi.

Anayasa değişikliğinin 18. Maddesi oylanmadan önce MHP Lideri Devlet Bahçeli ile salona giren Sancaklı'ya çok sayıda isim giderek ‘geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Sancaklı, salonda Bahçeli'nin arkasına oturdu.

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri Kemal kılıçdaroğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere çok sayıda bakan, AKP, CHP ve HDP'li milletvekilleri giderek şifa dileklerini iletti.

DUA EDİN, BAŞKA ÇARE YOK:

Sancaklı, Başkanvekilinin söz vermesi üzerine kürsüye gelerek duygulu bir konuşma yaptı:

“Bu gece Meclis tatile giriyor. Hepinize teşekkür etmek istedim. Bütün parti grupları hangi görüşe sahip olursa olsun, binlerce telefon aldım. Büyük bölümüne cevap veremedim. Büyük destek oldunuz, gelip hepinize teşekkür etmek istedim.

Büyük ağır geldi. 6. Günü geçti. Büyük bir mucize. Bir mucize bekliyoruz Allah'tan. Hepinizin dua etmesini istiyorum. Başka çaremiz kalmadı. Büyük Türk milletinin feraseti, insanlığı da yerinde duruyor. Kan anonsu yapıldığında 20 binin üzerinde insan sıraya girdi. Bunların hiçbirine hangi partiye oy veriyorsun diye sorulmadı. Şu anda yaşıyor. Dua edip Allah'a yalvaracağız ki, hayata dönsün.

NİYE BU NOKTAYA GELDİK?:

Hastanede tanımadığım bir çok insan bekliyor. 30 yaşlarında bir Anadolu çocuğu seninle görüşmek istiyor. Tanımıyorum. Belki organımı vermeye geldim dedi. Türk milleti böyle millet. 1000 yıldır kardeş yaşadığımız ülkede neden bu noktaya geldik, düşünmek gerekir. Teşekkür etmeye geldim. Stabil durumu devam ediyor. Ne ileri gidiyor ne geri. İnşallah gözünü açacak.”

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den CHP Bildirisine Suç Duyurusu! Dev Şirket İflas Etti! Rusya'dan Geri Adım ! Yunanistan'dan ALÇAK TAVIR! Bu türkü burda bitmez Tayyip! İran'dan ABD'ye UYARI! Silivri'de Zincirleme Kaza Ermeni Diasporası’nın 2015 deklarasyonu ortaya çıktı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şehitler Tunceli ve Ağrı Valilerini Uyandırdı!