Genel
16 Nisan 2019 ( 9498 görüntülenme )

SAADET PARTİSİ KAMPANYA BAŞLATTI!

Oğuzhan Asiltürk Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu toplantısının ardından basın açıklaması yaptı. Asiltürk, "Saadet Partsi'ne gönül vermiş teşkilatımız ve bu haksızlığa büyük bir duyarlılık gösteren aziz milletimizin desteğiyle yeni bir genel merkez binası yapmak için kampanya başlattık." dedi.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu toplantı sonrasında Oğuzhan Asiltürk açıklamalarda bulundu.

Rahmetli Necmettin Erbakan söz konusu binayı hizmet yolunda kullanılması için bazı güvendiği kimselere emanet etmiştir. Yalnız bu kimseler hukuki açıdan hiç bir hakları olmamasına rağmen ‘bina bize babamızdan miras kalmıştır’ diyerek el koymuşlardır. Hukuki mücadele başlatılmıştır. Olumlu gelişmeler de var ancak biraz yavaş ilerlemektedir.

Bu durum Milli Görüş hareketine gönül vermiş insanları üzmektedir. Saadet Partsi’ne gönül vermiş teşkilatımız ve bu haksızlığa büyük bir duyarlılık gösteren aziz milletimizin desteğiyle yeni bir genel merkez binası yapmak için kampanya başlattık. İnşallah topyekun bir dayanışmayla yeni bir parti merkezini en kısa sürede partimize ve milletimize kazandırmış olacağız.

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ