Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 3100 görüntülenme )

SAADET PARTİSİ'NDEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI...

Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim iddiası


Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Hazırlıklı olmak zorundayız. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin il başkanları ve il müfettişleri toplantısında yaptığı konuşmada, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Manzara o ki, bu iş kolay düzelmeyecek. Bundan dolayı da seçimin erkene alınması gerekiyor. Hazırlıklı olmak mecburiyetindeyiz. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak. Bugünden itibaren sonbaharda seçim olacakmış gibi hazırlıklarımızı yapmaya başlamalıyız." diye konuştu.

Türkiye'nin geleceğinin Saadet Partisi'nde olduğunu iddia eden Temel Karamollaoğlu, partilerinin, meseleleri bütün olarak ele alan, kamplaştırmayan, yatırımlara dar bir noktadan bakmayan bir parti olduğunu söyledi. 

Karamollaoğlu, "Herkes, solcusu, sağcısı, ilericisi, gericisi, 'Saadet Partisi Türk siyasetinde etkili olmadan bugün içine sürüklendiğimiz problemlerin üstesinden gelmemiz mümkün değil' diyor" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat... TARIM DESTEĞİNDE SON GÜN 24 MART!.. İşte Silvan Çatışmasının Bilançosu CHP'li Vekil'den TÜRKİYE'yi SARSACAK AÇIKLAMA!.. FLAŞ! CEZAEVİ KAPILARI AÇILIYOR NATO'dan 'İncirlik Üssü' açıklaması! Bakan Babacan'a Makam Aracı Filosu Bozdağ'dan o Savcı Hakkında Açıklama! ABD, İngiltere ve Almanya'dan ilk tepkiler!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Güvenlik güçleri içeri girdiğinde şok oldu!