Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Mayıs 2017 ( 7734 görüntülenme )

Saadet Partisi ERDOĞAN-TRUMP GÖRÜŞMESİNE NOKTAYI KOYDU!..

KARAMOLLAOĞLU: ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Erdoğan'ın Trump'la görüşmesini yorumladı.

 Karamollaoğlu, "Güya ABD'ye problemlere çözüm bulmak için gitti. Hiçbirisine çözüm üretebildiği kanaatinde değiliz" dedi.

Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump'ın görüşmesine değindi.

TRUMP'IN AĞZINDAN PYD'YLE İLGİLİ BİR ŞEY ÇIKMADI

Ziyarette bir sonuca varılıp varılamadığını anlayamadıklarını ifade eden Karamollaoğlu, "Nokta mı kondu, virgül mü kondu onu bilemiyoruz. Bazıları 'Ne nokta ne virgül sadece bir soru işareti veya ünlem var' diyor. Çünkü PYD ile ilgili konuyu Sayın Cumhurbaşkanı dile getirmiş olmasına rağmen Trump'ın ağzından bununla ilgili hiçbir şey çıkmadı" diye konuştu.

"OYUNU PLANLAYANLARLA OYUN BOZULMAZ"

Ortadoğu'daki gelişmelere ve yaşanan sorunlara da değinen Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

"Oyunu planlayanlarla birlikte, onların desteğini alarak bu oyunu bozmak istiyoruz. Allah akıl fikir versin. Üzülerek ifade ediyorum Sayın Cumhurbaşkanımız güya bu problemlere çözüm bulmak için Amerika'ya gitti. Hiçbirisine çözüm üretebildiği kanaatinde değiliz. Trump zaten ayağı kaymış bir başkan. Kendisi ayakta zor dururken, Türkiye'ye faydalı olacak birtakım adımları atmasını beklemek hayal olur kanaatindeyim. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımızın memlekete döner dönmez bugüne kadar yapılan hataları kabullenip, onları telafi edecek adımların atılmasını sağlaması lazım."
Karamollaoğlu: Güya problemlere çözüm bulmak için ABD'ye gitti!
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RAHMİ TURAN YAZDI...BAHÇELİ ŞOKTA! ŞOK!.. ERDOĞAN "BU BİR FELAKET YA" Dedi... VATANDAŞ AYAKTA!.. CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN'DAN BÜYÜK TWEET!.. HALK TV SATILIYOR MU? NET VE AÇIK CEVAP!.. Akşener'den AKP'ye ŞOK AÇIKLAMA! ÖZDAĞ ÇİLEDEN ÇIKTI: AHLAKSIZLIKTIR, ALÇAKLIK VE KORKAKLIKTIR!.. MHP'DE DİNAR DEPREMİ!.. ALBAY KONUŞTU... DARBE DAVASINDA ÇARPICI GELİŞME...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den Türkiye Açıklaması!