Politika
16 Mart 2019 ( 1604 görüntülenme )

Saadet Partisi ANKET SONUCUNU AÇIKLADI!..

Saadet Partisi AKP’li belediyeye yönelik anket yaptırdı. Seçmenlere, “Karamürsel Belediyesi’nde yolsuzluk ve rüşvetin olduğunu düşünüyor musunuz?” sorusunun yöneltildiği araştırmada, yüzde 64 evet, yüzde 36 oranında hayır cevabının çıktığı açıklandı.

Yerel seçime sayılı günler kala, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasında yaşanan sert atışmalar, daha da alevlenecek gibi görünüyor. Saadet Partisi Kocaeli Teşkilatı, Karamürsel İlçesi için yaptırdığı anketin sonuçlarını basın mensupları ile paylaşıldı. Ankette, vatandaşa “Karamürsel Belediyesi’nde israf, yolsuzluk ve rüşvetin olduğunu düşünüyor musunuz?” sorusu yöneltildi.

YÜZDE 64 ‘EVET YOLSUZLUK VAR’ DİYOR


Araştırmaya katılan vatandaşların yüzde 64’ü evet yanıtını verirken, hayır cevabını verenlerin sayısı ise yüzde 36’da kaldı. AKP Genel Merkezi, Karamürsel Belediye Başkanını 31 Mart Yerel Seçimleri için de başkan adayı olarak göstermişti. NET GSM isimli bir anket firmasına yaptırılan saha araştırmasının 12 mahallede gerçekleştirildiği bildirildi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ