2880 görüntülenme22 Ağustos 2020
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Perşembe gününü Aksaray’da esnafı ziyaret ederek geçirmişti. Akşener, yurt gezileri kapsamında bugün Çorum’da esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

İYİ PARTİ TAM KADRO

Akşener’e Çorum gezisinde İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve Çorum teşkilatı eşlik etti.

ESNAFLA SOHBETİ
Çorum Sungurlu’da bir lokantayı ziyaret eden Akşener, dükkan sahibine “pandemiden önce burada kaç kişi çalışıyordu” diye sordu. Esnaf, "Pandemiden önce 13 kişi çalışıyordu, maalesef şimdi 9 kişi çalışıyor” dedi.

‘ESNAF KÜÇÜK KATKI BÜYÜK
Bir kuruyemiş dükkanına giren Meral Akşener, İstanbul’daki torununa götürmek için leblebi aldı. Dükkan sahibi leblebinin parasını almayınca Akşener “Bereket getirir” diyerek 10 lira para verdi. Bir başka kuruyemiş dükkanına giren İYİ Parti lideri “burada kaç kişi çalıyor” diye sordu. Dükkan sahibi “herkesi sayarsak 60 kişi çalışıyor” deyince Akşener “Bütün işsiz gençler adına size teşekkür ediyorum, küçük yerlerde esnaf en büyük istihdam sağlayıcısı” dedi.

İlk olarak Çorum’un Sungurlu ilçesini ziyaret edecek Akşener daha sonra Alaca ve Çorum Merkez’deki esnafın dertlerine kulak verecek. İYİ Parti liderinin akşam saatlerinde Çorum İl Teşkilatıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ