Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2387 görüntülenme )

Rusya'dan SOROS'a Şok Darbe!

Rusya SOROS'u ulusal güvenlik tehdidi ilan etti.
  RUSYA: SOROS ULUSAL GÜVENLİĞE TEHDİT

Rusya Başsavcılığı ünlü spekülatör George Soros'un kurucusu olduğu Açık Toplum Enstitüsü'nü Rusya'nın ulusal güvenliğini tehdit ettiği gerekçesiyle ‘istenmeyen kuruluş' ilan ederek, Rus vatandaş ve kurumlarının bu kuruluşun projelerinde yer almasını yasakladı.
Rusya Başsavcılığı'ndan yayınlanan açıklamada Türkiye ve birçok ülkede bulunan Açık Toplum Enstitüsü ve Açık Toplum Enstitüsü Yardım Kuruluşu'nun faaliyetlerinin Rusya'nın ulusal güvenliğini tehdit ettiği belirtilerek, Rus vatandaş ve kurumlarının bu kuruluşların projelerinde yer almasını yasakladı.
 
Açıklamada ayrıca yasağın ihlal edilmesi halinde cezai yaptırım uygulanacağı veya ihlalin tekrarlanması durumunda hapis cezası verileceği ifade edildi(Dış Basın).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Komutan'dan Pars'larla Gece Uçuşu Gülen İçin Şok İddia ; İade Edilmeyecek Dikkat!.. Açık Öğretim'de SORU SİSTEMİ DEĞİŞİYOR! DEPREM!.. EGE SALLANIYOR... Saat Kargaşası Kafaları Karıştırdı ! Bahçeli Ne Demek İstedi? PKK Saldırılarının Ardından Bıçak Gibi Kesildi Acımasız Savaş Başladı!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
31 İlde 'MİT ve 'TSK' operasyonu!