Reklamlar
Anasayfa » Haber
22 Mayıs 2017 ( 1445 görüntülenme )

İŞE BAKIN!.. DOMATES KRİZİ ÇIKTI!..

Rusya Başbakanı Medvedev, Türkiye'ye karşı sürdürülen domates ambargosunun devam edeceğini söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya Federasyonu arasındaki ticari ilişkilerin önündeki engel ve kısıtlamaların kaldırılması amacıyla bugün bir anlaşma imzaladı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Arkady Dvırkoviç arasında imzalanan ortak bildiri sonrasında Rusya Başbakanı Dimitry Medvedev’den açıklama geldi.

Rus TASS Haber Ajansı’nın servis ettiği haberde Medvedev, 24 Kasım 2015’teki jet krizinin ardından başlatılan Türkiye’ye karşı sürdürülen domates ambargosunun devam edeceğini söyledi.

Rus yetkililer bu ayın başında Türkiye’den domates ithalatına ambargoyu devam ettireceklerini söylerken Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü’nün 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi için İstanbul’a gelen Medvedev domates alımına yönelik yasağın devam edeceğini söyledi.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! Kanal D "HAYIR" Diyen ÜNLÜ SUNUCUYU İŞTEN ÇIKARDI! FLAŞ!.. ABD-RUS DİPLOMASİSİ FENA RENKLENDİ!.. FLAŞ!.. AKŞENER'DEN PARTİYE KATILACAKLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA!.. GECE BOYU ÇATIŞMA... İSRAİL VURDU!.. Kıbrıs için KRİTİK GÜN! Sendikacıları Taşıyan Otobüs Kaza Yaptı! SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ... O AKP'li BAŞKAN'a SORUŞTURMA! Karaciğer Şüphesi mi Var, Öyleyse Bu Haber Sizin İçin...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dev Satış Onaylandı!