Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Ocak 2017 ( 1543 görüntülenme )

ABD-RUS GERGİNLİĞİ TIRMANIYOR!

RUSYA: ABD KASTEN YAPIYOR


Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Basın Sözcüsü Dmitri Peskov, ABD’nin Rusya’ya uyguladığı yeni yaptırımları ikili ilişkilerin bilerek bozulması için atılan ek adımlar olarak adlandırdı.

ABD’nin Moskova’ya uyguladığı yeni yaptırımlara ilişkin açıklama yapan Peskov, “Bunlar Rusya ve ABD’nin ikili ilişkilerinin bozulması için bilerek atılan ek adımlardır” dedi.

Peskov, ABD’ye yanıt olarak yeni yaptırımların uygulanıp uygulanmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapamayacağını belirtti.

ABD Maliye Bakanlığı, “Magnitski” temelinde Soruşturma Komitesi Başkanı Aleksandr Bastrkin dahil olmak üzere 5 Rus vatandaşına yaptırım uygulandığını açıkladı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BM'in Türkiye Raporu Alarm Veriyor! HDP'de Şok! Sert Bir Açıklama Yapıp İstifa Etti! REFERANDUM OYLAMASINDA BIÇAKLI SALDIRI!.. KONSOLOSLUK KARIŞTI!.. Demirtaş Öyle Bir Laf Etti ki; Katranı Kaynatsan Olur mu Şeker! Meteoroloji Uyarıyor, Dikkat! Türkmendağı'nda DURUM VAHİM! Erdoğan’dan AKPM’nin Kararına Tepki! Şırnak'ta Çatışma Sürüyor! 2 Şehidimiz Var!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DEAŞ'ın Canlı Bomba Kuryesi Yakalandı!