Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 684 görüntülenme )

RUSYA'DAN ABD'YE İLGİNÇ TEPKİ!..

RUSYA: ABD SALDIRISI GAYRİ MEŞRU

Rusya Güvenlik Konseyi, ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun Suriye’deki saldırılarının gayri meşru olduğunu kaydetti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin başkanlığında gerçekleşen Güvenlik Konseyi toplantısının ardından açıklama yapan Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "Toplantıda, Suriye konusu ele alındı ve ABD'nin dün gerçekleştirdiği yeni saldırıya vurgu yapıldı. Bu tür eylemlerin gayri meşru olduğu ve gerilimi azaltma bölgelerini oluşturma süreci ile genel olarak çözümü önemli ölçüde zorlaştırdığı kaydedildi" dedi.

ABD öncülüğündeki koalisyon uçakları dün akşam saatlerinde Suriye'nin güneyindeki Tayf yakınlarında Suriye ordusuna hava saldırısı gerçekleştirmişti.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dinlerarası Diyalog: RUM ORTA OKUL VE LİSESİ AÇILDI! İnönü’nün Torunundan Erdoğan'a ÇOK SERT Tepki! BAŞBAKAN: AÇIKLARIM HA!.. MEDYA: AÇIKLA! Putin'den Erdoğan Açıklaması! Şok! Rus Savaş Uçakları Türkiye Sınırındaki Kampı Bombaladı! FLAŞ! Hakan Şükür Kaçmamış ama... Sağlıklı Bir Kalbe Sahip Olmanın Yolları! İstanbul Valiliği'nden ŞOK AÇIKLAMA: 11 ŞEHİT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gaziantep'teki Esrarengiz Patlama Araştırılıyor!