Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Nisan 2017 ( 2178 görüntülenme )

Rusya'dan ABD'ye ÇOK SERT TEPKİ!

Duma / Şvıtkin : ABD'nin IŞİD'i kendi jeopolitik çıkarlarının kararını vermek için bir araç olarak kullandığını bir kez daha görüyoruz.


Rusya Federasyon Konseyi Savunma Komitesi Başkanı Viktor Ozerov, ABD'nin Suriye bombardımanını, "BM üyelerine karşı yapılan agresif bir eylem" diye nitelendirdi ve Rusya’nın Suriye’de ABD ile "askeri işbirliği kanallarını kesebileceği" uyarısı yaptı.


Rus haber ajansı Ria Novosti'de yer alan habere göre, Federasyon Konseyi Savunma Komitesi Başkanı Viktor Ozerov, ABD'nin Suriye'ye karşı giriştiği saldırıyı "Bu eylem BM üyelerine karşı yapılan agresif bir eylem" diye nitelendirerek, Rusya'nın BM Güvenlik Konseyi'nin toplanmasını talep edeceğini açıkladı.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nin daimi olmayan üyesi Bolivya da daha önce yaptığı açıklamada, ABD’nin Suriye’nin Shayrat Hava Üssü’ne düzenlediği roket saldırısı görüşmek üzere Güvenlik Konseyi’nin acilen toplanmasını istedi.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TRAFİK'TE DEV KONTROL!.. Herkesin Çok İyi Bildiği o Türk Firması Battı! Özgür Gümüş'ün Kazara Kendini Vurduğu Ortaya Çıktı Koray Aydın Açıklıyor… Erzurum'da 9 El Kaide üyesi yakalandı! Türkiye Nasıl Bir Oyunla Karşı Karşıya! ŞOK!.. SURİYE'DE ABD-RUS KAPIŞMASI!.. Obama'dan 1915 Açıklaması!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİKKAT! Meteoroloji’den Son Yılların En Ağır Uyarısı!