Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2403 görüntülenme )

Rusya'dan BİR ŞOV DAHA!

Tezgahı iyi kurmuşlar!
RUSYA Federasyon Konseyi Uluslararası İlişkiler Komitesi Üyesi İgor Morozov, Rus-Türk ilişkilerinin düzelmesi için Ankara'nın vurduğu Su-24 uçağı için özür dilemesi gerektiğini, bunun yerine getirilmesi halinde hiçbir çalışma grubunun kurulmasına gerek olmayacağını söyledi.
 
Morozov, Rus haber ajansı Ria Novosti'ye şu açıklamayı yaptı:

"Rus-Türk ilişkilerinin düzelmesi yönündeki teklifler, sadece bizim birçok kez söylediğimiz koşulların yerine getirilmesi halinde bir anlam ifade edecek. Ankara'nın vurduğu Rus Su-24 uçağı ve hayatını kaybeden pilot için özür dilemesi ve uçağın zararını karşılaması gerek. Sadece bundan sonra ilişkilerin normale dönmesi konusu açılabilir."

Morozov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu durumu düzeltmesinin çok kolay olduğunu belirterek, "Ulusal kanala çıkıp tüm yaşananlar sebebiyle Ruslardan özür dileyecek. Bunun ardından Rus-Türk ilişkileri eski düzenine oturacaktır, çalışma grubunun kurulmasına bile gerek kalmaz" ifadelerini kullandı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Galatasaray'dan Büyük Çıkış! ŞOK İDDİA!.. CAMİYİ YIKTILAR... REZİDANS YAPTILAR... Erdoğan-Alman Focus Kavgası Büyüyor Obama'dan Rusya'ya TEHDİT gibi AÇIKLAMA! BU OHAL VURMAZ DEMİŞLERDİ, BAKIN NASIL VURMUŞ!.. Olacak iş değil ama AKP vekilde bu da oldu Fuat Avni'den Şok Tweet; PELİKAN DOSYASI AÇILDI! ABD'den Flaş Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Rusya'dan ABD'ye KRİTİK HAMLE!