Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Aralık 2016 ( 82 görüntülenme )

Rezillik! Silopi'de PKK Paçavrası!

Devletimizin Valileri Nerede!
 DEVLET, SİLOPİ'YE GİREMİYOR MU?

BENGÜ TÜRK'ün Silopi'de ulaştığı görüntüler yeni bir rezaleti ortaya çıkardı. Görüntüler 'Devlet Silopi'ye giremiyor mu?' sorusunu akıllara getirdi.

BENGÜ TÜRK Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde akıl almaz görüntülere ulaştı. Görüntüler 'Devlet Silopi'ye giremiyor mu?' sorusunu akıllara getirecek cinsten.

Silopi'de her sokak ve caddede eli kanlı pkk terör örgütüne ait paçavralar asılmış. Türk Bayrağı'nın olmadığı sokak, cadde ve kamu kurumarı bir tarafa güvenlik güçleri sokak ve caddelere giremiyor. İlçede terör örgütü üyelerinin kapatmadığı sadece 2 sokağın bulunduğu öğrenildi. 

HÜKÜMET OPERASYONA İZİN VERMİYOR MU?
22 Temmuz'dan sonra güvenlik güçlerimizin 8 şehit verdiği Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde emniyete 100 metre kala 5 Özel Harekatçı Polis şehit olmuştu. Şehit olan polislerin hain pusuya düştüğü cadde ise pkk'lı(HPG VE KCK) teröristler tarafından kapatılmış durumda.
Devlet'in varlığını gösteremediği ve bir sokağı dahi açamadığı ilçede kamu çalışanlarının, okulların ve sandık güvenliğinin nasıl sağlanacağı ise düşündürücü.


Kaynak: Bengü Türk

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'de TELAFER ALARMI! Kamuya 100 Bin Kişi Alınacak! ŞOK! TÜRKİYE'YE SAVAŞ TEHDİDİ! FLAŞ! İsmail Kahraman'a BÜYÜK SÜRPRİZ! YOLCULUK ESNASINDA NE YEMELİ... FETÖ O DERNEĞE DE SIZMIŞ! İÇİNDE AKP... Abdullah Zeydan: 'İmralı'yı basıp, Apo'nun kellesini getireceğiz' ATATÜRK VE HAVACILIK Savaşan Şahinler ( FOTO GALERİ )

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan'a Konya'dan Başdanışman!