Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1835 görüntülenme )

REİS FİLMİNİN YAPIMCISI KONUŞTU... DOLANDIRILDIK!..

KANKIRAN: DOLANDIRILDIK

'Reis' filminin yapımcısı iş adamı Temel Kankıran, "Birkaç gündür 'Reis' filminin yapımcısı FETÖ'cü diyorlar. Bir araştırın, filmin künyesi belli. Ali Avcı'nın uzaktan yakından ne benim, ne firmam, ne de çalışanlarım ile hiçbir alakası yoktur" dedi.

İHA muhabirine açıklamalarda bulunan iş adamı Temel Kankıran;

"RESTORANDA TANIŞTIK"

 "Bizim yaşadığımız bir düzen ve iş hayatımız var. Tarabya'da bizim restaurantımız vardı. Bir vesileyle bu arkadaşla tanıştık. Ondan sonra yalanlarıyla dolanlarıyla bir şekilde geldi inandırdı bizi. Sinemanın yüzüncü yılı dolayısıyla bir program için sponsor olmamızı istedi. Burada ben bir gece düzenlemek istiyorum dedi. Biz de bilmiyoruz tabii o zaman onları. Neyse o program da düzenlendi." 

"CUMHURBAŞKANI İÇİN FİLM YAPALIM DEDİK"

"Bir gün yemek yerken 'Projelerim var. Sinema sektöründe iyi para var. Yatırım yapmak ister misin?' dedi. Cumhurbaşkanımız çok sevdiğim takdir ettiğim benim büyüğüm, liderimdir. Ben de dedim ki çeksem çeksem beyefendinin filmini çekerim, Bugün buralara gelmesi lider olmasının meziyetini, bir başarının olduğunu gençliğe yansıtma düşüncem vardı. Ama Ali Avcı benim senaryomun üstünde değişikler yaptı. Bizi de dolandırdı. Bu adamı hemen yanımdan uzaklaştırdım. Proje bana aittir. Filmin yapımcısı da benim. Yönetmeni de benim her şeyi benim" diye konuştu.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elemanlarının piyasada 'Reis' filminin imajını kötülemeye çalıştıklarını, Ali Avcı'nın da o elemanlardan biri olduğunu vurgulayan Kankıran;

"DOLANDIRICI ÇIKTI"

 "Bu adam dolandırıcıdır. Bunu sette de bilirler, oyuncular da bilirler. Her yerden haber götürerek filme kötü imaj kattılar. Bizi mafya ettiler, baron ettiler. Bizi her şey ettiler ama bir gün biri de karşıma çıkıp diyemedi ki kardeşim bu işin aslı nedir? Neyin nesidir? Hele bir dinleyelim diye halimizi hatırımızı soran olmadı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'den İnce Taktik Ayşe Hür'e Göre Siirt Saldırısını PKK Yapmamış Şimşek'ten Apple için Cazip Teklif! CHP'li Vekil İle Egemen Bağış Arasın'da Bomba Diyalog DARBE MESAJINI ÇEKEN ALBAY KONUŞTU... KARARGAH KARIŞTI!.. ADANA'DA NELER OLUYOR?.. TABLO ÜRKÜTÜCÜ... ŞOK! Teröristler Şemdinli'yi Kuşattı! ŞU AN BİR ŞEHİT 1 YARALI! Hollanda'dan FLAŞ KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Vay be!.. PKK'nın Avrupa Sorumlusu Bakınız Nerede Ortaya Çıktı!