Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2451 görüntülenme )

Putin'den Flaş Suriye Açıklaması!

Anlaşma yakın!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova ve Washington’un Suriye konusunda işbirliği anlaşmasına varabileceklerini söyledi.

Doğu Ekonomik Forumu için Rusya’nın Viladivostok kentinde bulunan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, verdiği bir mülakatta Suriye konusuna değindi. Putin, “Bana göre, doğru yolda adım adım ilerliyoruz. Yakın zamanda anlaşmaya varmamızı ve bu anlaşmamızı uluslararası topluma sunabileceğimizi ihtimaller dışında tutmuyorum” dedi.

Görüşmelerin oldukça zorlu geçtiğini ifade eden Rus lider, “Bizim ısrarcı olduğumuz ve Amerikalı ortaklarımızın da karşı çıkmadığı problemlerden biri de sözde muhalefetin sağlıklı tarafının radikal gruplardan ve terör örgütlerinden ayrılması gerektiği” ifadelerini kullandı.

(iha)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NDAN SURİYE'DE İLGİNÇ HAMLE!.. Bakan'dan Gülen'in İadesi Hakkında Önemli Açıklama! KAYSERİ'DE TUR MİDİBÜSÜ DEVRİLDİ... BEKİR BOZDAĞ ÖSYM SKANDALINI AÇIKLADI... ÖĞRENCİLER AYAKTA!.. RUS ASKERLERİ SURİYE'DE VURULDU!.. RUSYA'DA KRİTİK SİLAHLANMA!.. Sadettin TANTAN'dan KRİTİK UYARI!.. Deprem Üstüne Deprem!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mersin MİLLİ EĞİTİMDE AĞIR SKANDAL!..