Beştepe'deki belediye başkanları toplantısında "Artık şehrinizdeki herkesin belediye başkanı olarak görev yapacağınıza inanıyorum" ifadelerini kullanan Erdoğan'a Fatih Portakal'dan "Öğüdünü keşke kendi yapabilseydi" eleştirisi geldi.

ERDOĞAN: ‘ARTIK HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞINIZA İNANIYORUM’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de 29 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi. Erdoğan konuşmasında isim vermeden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlunu hedef aldı. Erdoğan belediyelerdeki işten çıkarmaları işaret ederek, "İBB'de göreve geldiğimizde hak eden kimseye dokunmadık, yerinden aşından etmedik" diye konuştu. Erdoğan, "Artık şehrinizdeki herkesin belediye başkanı olarak görev yapacağınıza inanıyorum." ded

FATİH PORTAKAL: ‘ARTIK TREN ÇOKTAAN KAÇTI’

Gazeteci ve Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Erdoğan'ın sözleri üzerine yaptığı paylaşımda "En kolayı akıl vermek. Erdoğan öğüdünü keşke kendi yapabilseydi. Artık tren çoktaan gözden kayboldu" dedi. İşte o paylaşım:

‘AKIL VERMEK KOLAY, KEŞKE KENDİ YAPABİLSEYDİ’

"En kolayı akıl vermek. #CBErdoğan öğüdünü keşke kendi yapabilseydi. Artık tren çoktaan gözden kayboldu.Erdoğan diyor ki; “sehirinizdeki herkesin belediye başkanı olun.”Bu nasihati veren ülkenin tümünü kucaklayamamış olan biri ne yazık ki!!!"

Kaynak: gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ