Gazeteci Fatih Portakal, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü yaptığı konuşmada Davutoğlu ,Şimşek ve Abdullah Gül'ü hedef göstermesiyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Fatih Portakal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘İYİCE DÖKÜLÜN DE MİLLET GÖRSÜN’

#AKP’de bir dönemin birlikte yürüyenleri birbirlerini şimdi hırsızlık ve dolandırıcılıkla suçluyor. İyice eteklerinizdekileri dökünüz ki, kim ne yapmış öğrenelim. Dilinizi korkan alıştırmayın.

MHP: ‘İHANET ORTAKLARI’

Öte yanda Davutoğlu'nun dolandırıcılık ithamı ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği cevap ve yaptığı mal varlığı araştırılmasına yönelik çağrı tartışmaya yeni bir boyut kazandırırken, Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'den de konu ile ilgili dikkat çeken bir çıkış geldi. MHP’li Çiftçi konuyla ilgili olarak ‘Bugünün hasımları, dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar’ diyerek AKP'yi eleştirdi. Çiftçi, şöyle dedi;

‘BUGÜNÜN HASIMLARI DÜNÜN İHANET ORTAKLARI’
"Şecaat arz eden Merd-i Kıpti kendisini ortaya koymaya başladı. Bugünün hasımları, dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar. Görebilenlere!" dedi.Çiftçi ikinci paylaşımında ise, "Serok Ahmet'i sahtekarlığın merkezine koyan RTE.kendi yediği hurmaları da ifşa etmek mecburiyetinde kaldı. Cumhurbaşkanlığı Mazbatasını geciktirip AKP Genel Başkanlığına A:Davutoğlu'nu seçtirirken bu hukuksuzluğun temelini kendisi atmadı mı?" dedi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ