Gazeteci Fatih Portakal, AKP kanadının Büyükçekmece iddialarının ardından "Belediye başkanı ifadeye çağrıldı, nüfus memurunun gözaltında olduğunu biliyoruz. Peki ilçenin nüfus müdürü için ne yapılıyor? Bilen var mı?" diye sordu.

Portakal, "Bir sorum daha var: İstanbul için Ali İhsan Yavuz bugün ekranlarda yok. Mevlüt Uysal var bugün. Neden acaba?" ifadelerini kullandı.

BÜYÜKÇEKMECE NÜFUS MÜDÜRÜ İÇİN NE İŞLEM YAPILDI?

Büyükçekmece Nüfus Müdürü Mehmet Mutlu'nun AKP'li cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın akrabası olduğu iddia ediliyor. Ayrıca Fatih Portakal, Büyükçekmece iddiaları hakkında günlerdir ekranlarda açıklama yapan AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un bugün açıklama yapmadığına dikkat çekti.

ALİ İHSAN YAVUZ NEDEN EKRANLARDA YOK

Portakal, "Bir sorum daha var: İstanbul için Ali İhsan Yavuz bugün ekranlarda yok. Mevlüt Uysal var bugün. Neden acaba?" ifadelerini kullandı. Ardından bir tweet daha atan Fatih Portakal, şunları kaydetti:

‘SİYASİ ÖRGÜTLENMESİNİN BEKASI İÇİN GELİNEN HALE BAK’

"Hadi seçimin yenilenmesi için gerekçeler sunuluyor… Tamam. Peki bunun oyunu yapılan #İmamoğlu için #mazbataonline' a erişim niye engellendi? Komikten öte traji komik durum. Vay arkadaş siyasi örgütlenmenin bekası için gelinen duruma bakar mısın?" diyerek İstanbul seçim sürecindeki uygulamalara tepki gösterdi.

MEVLÜT UYSAL’IN ‘SOY İSİMDEN PARTİLİ’ TESPİTİNE DEĞİNDİ

Portakal, İBB Başkanı Mevlüt Uysal’ın ‘soy isminden tespit edilen AKP’liler var’ iddiasıyla ilgili, “AKP'li Mevlüt Uysal: Soyadından AKP'ye oy verdiği anlaşılanların kaydı silinmiş!!!!! Acaba benim soyadım hangi partiye yakındır?” dedi.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ