Fatih Portakal, AKP Narlıdere İlçe Başkanı Kadir Bekar adıyla atılan ve Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi için partililere iş ilanı içeren bir mesaj paylaştı. Portakal, AKP Narlıdere İlçe Başkanı Kadir Bekar adıyla partililere gönderilen personel alımı mesajı olduğu söylenen görseli paylaştı.

‘BAŞVURU İLÇEMİZE’

Mesajda, "Değerli üyemiz Dokul Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne 35 yaşını aşmamış personel alınacaktır. Bilgi için ilçemize müraacat ediniz" ifadeleri yer aldı. Twitter hesabından görseli paylaşan Fatih Portakal şunları söyledi:

BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ’

"Böyle bir işe başvurma ve alma olabilir mi? İktidar partisinin İlçe belediye başkanı güya kayıtlı parti üyelerine bu sms’i göndermiş! Olmaz diyemiyorum ama olmaması gerekir. Bsk @kadirbekar6135 ne diyecek?"

MEKTUP YANLIŞ ADRESE GİDİNCE İŞ ORTAYA ÇIKTI
Öte yanda geçtiğimiz gün MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin'in Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den torpil istediği yazı ortaya çıktı. MHP İstanbul Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Üyesi Cemal Çetin, Adli Yargı Hakim/Savcı Mülakat sınavlarına girecek olan yakını için Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den yardım istedi.

‘İLGİNİZİ BEKLİYORUM’
Gül'e gönderilen yazıda, "Sayın Bakanım; tarafıma iletilen aşağıda bilgileri bulunan aday, Adli Yargı Hakim/Savcı Mülakat sınavına girmeye hak kazanmıştır. İlginizi bekler çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim" ifadeleri kullanıldı.

MHP'li Çetin'in Bakan Gül'e gönderdiği yazıyı Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ