Reklamlar
Anasayfa » Haber
28 Ağustos 2017 ( 761 görüntülenme )

MHP Kongresi'nde DİKKAT ÇEKEN KARE!

Kahramanmaraş'ta iki kez iptal edilen MHP Olağan İl Kongresi'nin 3'üncüsünde bir önceki seçimi 2 oyla kazanan Özkan, bu kongrede başkanlığı 1 oy farkla kaybetti.

Daha önce AKP'lilerin delege olarak yazıldığı skandalıyla YSK tarafından iptal edilen Kahramanmaraş Olağan İl kongresi daha sonra yapılan kongrede de sahnenin çökmesiyle üçüncü kez tekrarlandı.Tekrarlanan kongre Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde Ömer Özkan ve Ertuğrul Doğan'ın adaylığında yapıldı. 


Süleyman Öner bu kongrede aday olmadı. İl Emniyet Müdürlüğü ise yoğun güvenlik önlemi aldı. Oyların sayıma geçilmesinin ardından sahnenin etrafı polis bariyerleriyle çevrildi. Sayım süresince görevliler dışında hiç kimse sahneye alınmadı. 

2 OYLA KAZANMIŞTI 1 OYLA KAYBETTİ
İki ayrı sandıkta kullanılan oyların 225'ini Ertuğrul Doğan, 224'ünü ise Ömer Özkan aldı. 11 oy da geçersiz sayıldı. İptal edilen 2'nci kongrede 2 oy farkla başkan seçilen Ömer Özkan, bu kongrede başkanlığı 1 oy farkla Ertuğrul Doğan'a bıraktı.

Kaynak: yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KRİZ DERİNLEŞİYOR... ALMANYA'DAN GÖZDAĞI!.. ÜNİVERSİTE'DE ŞOK DALGA!.. Çok sayıda gözaltı... AKP'li Meclis Üyesine Bombalı Tuzak! METEOROLOJİ'DEN SON DAKİKA!.. Times'tan Şok İddia!..TÜRKİYE'DE BÜYÜK UTANÇ! ANKARA'DA FETÖ OPERASYONU! Demirtaş'a ŞOK KARAR!.. Ayak Ağrısı Deyip Geçmeyin, Rahatsızlık Belirtisi Olabilir!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. Erdoğan'dan GECE YARISI MÜLAKATI...