Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2430 görüntülenme )

PKK Terör Örgütünden ŞOK TAKTİK!

Başkanlık-Kaos planı işte bu!
PKK web sayfalarından verilen haber şu:
 
PKK Yürütme Kurulu üyesi Kalkan, “Öz savunma süreci aşılmıştır. Şimdi taktik saldırı sürecindedirler. Aktif savunmaya geçiyoruz, diğeri salt savunmaydı” dedi.
 
Duran Kalkan, Türkiye’de iktidardaki AK Parti’nin “öz yönetim direnişlerine karşı yenildiğini” savunarak, şunları söyledi:
 
“Öz savunma süreci aşılmıştır. Şimdi taktik saldırı sürecindedirler. Aktif savunmaya geçiyoruz, diğeri salt savunmaydı. Ama artık taktik saldırı ile AKP’ye darbeler vurarak AKP faşizmini parçalayıp yenilgiye uğratma ve zafer kazanma dönemidir.
 
Bu bakımdan öncelikle mutlaka taktik ve tarz değişimi yaratılmalıdır. Sadece hendek ve barikatlar arkasında direnme zafer kazandırmaz.”
 
İşte durum bu…
 
Aktif savunma dedikleri; VUR-KAÇ tezgahı; PKK terör örgütü kırsaldaki yerlerini muhafaza edecek ama bu arada bölgedeki asker-polis kuvvetlerine de fırsat bulursa saldıracak ve kaçacak!
 
Anlaşılan yeni bir kaos dalgası yaratılacak ve bu kaos ortamında AKP’nin “yeni anayasa-başkanlık” oyunlarına zemin hazırlanacak; öyle ya başkanlık olmadan özerk PKK olmuyor!
 
Türk Milleti, AKP destekli bu teröre asla boyun eğmemeli, asla yılmamalı, asla “ne olacaksa olsun” dememeli!
 
Türk Milleti MHP’nin Olağanüstü Kurultayı’nı izlemeli ve çıkış yolunu burada görmeli! Çünkü MHP olmadan bu oyunlar işlemez!
 
İşte Kurultay, şu an ki Bahçeli-AKP ittifakını bozacaktır!
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hünnap Nedir, Bakınız Faydaları Neler... İZMİR'DE DURUM AĞIRLAŞIYOR... Erdoğan'a Irak'tan Büyük Teşekkür! BAKANLIK'TAN ARAÇ SAHİPLERİNE ÖNEMLİ UYARI!.. Tunceli'de Hain Saldırı! Dershanelere yeni düzenleme Numan Kurtulmuş'tan KRİTİK AÇIKLAMA! ŞOK!..Barzani'den KÜRDİSTAN AÇIKLAMASI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat! Bu Ürünü Sakın Almayınız!