Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2463 görüntülenme )

PKK Terör Örgütünden ŞOK TAKTİK!

Başkanlık-Kaos planı işte bu!
PKK web sayfalarından verilen haber şu:
 
PKK Yürütme Kurulu üyesi Kalkan, “Öz savunma süreci aşılmıştır. Şimdi taktik saldırı sürecindedirler. Aktif savunmaya geçiyoruz, diğeri salt savunmaydı” dedi.
 
Duran Kalkan, Türkiye’de iktidardaki AK Parti’nin “öz yönetim direnişlerine karşı yenildiğini” savunarak, şunları söyledi:
 
“Öz savunma süreci aşılmıştır. Şimdi taktik saldırı sürecindedirler. Aktif savunmaya geçiyoruz, diğeri salt savunmaydı. Ama artık taktik saldırı ile AKP’ye darbeler vurarak AKP faşizmini parçalayıp yenilgiye uğratma ve zafer kazanma dönemidir.
 
Bu bakımdan öncelikle mutlaka taktik ve tarz değişimi yaratılmalıdır. Sadece hendek ve barikatlar arkasında direnme zafer kazandırmaz.”
 
İşte durum bu…
 
Aktif savunma dedikleri; VUR-KAÇ tezgahı; PKK terör örgütü kırsaldaki yerlerini muhafaza edecek ama bu arada bölgedeki asker-polis kuvvetlerine de fırsat bulursa saldıracak ve kaçacak!
 
Anlaşılan yeni bir kaos dalgası yaratılacak ve bu kaos ortamında AKP’nin “yeni anayasa-başkanlık” oyunlarına zemin hazırlanacak; öyle ya başkanlık olmadan özerk PKK olmuyor!
 
Türk Milleti, AKP destekli bu teröre asla boyun eğmemeli, asla yılmamalı, asla “ne olacaksa olsun” dememeli!
 
Türk Milleti MHP’nin Olağanüstü Kurultayı’nı izlemeli ve çıkış yolunu burada görmeli! Çünkü MHP olmadan bu oyunlar işlemez!
 
İşte Kurultay, şu an ki Bahçeli-AKP ittifakını bozacaktır!
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ