Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2427 görüntülenme )

PKK Sığınağında İLGİNÇ ÜNİFORMA!

Operasyonlar devam ediyor!

Nusaybin'de PKK'ya yönelik operasyonda toprak altına saklanmış silah ve tıbbi malzemelerin yanı sıra ABD askeri üniforması da bulundu.

Güvenlik kaynaklarının verdiği bilgiye göre, Nusaybin'de PKK'ya yönelik operasyonlara devam ediliyor.
26-27 Nisan'da binalarda yapılan aramalarda örgüte ait el yapımı patlayıcı düzenekleri ele geçirilerek imha edildi.

PKK'lıların vatandaşlara ait evlere zarar verdikleri, duvarlardan geçitler yaparak tüneller açtıkları belirlendi.

Nusaybin'in merkezinde yaşayan vatandaşların ibadet ettikleri camilerde de büyük hasar olduğu, örgüt üyelerince camilerin kolonlarının kırıldığı, duvarlarının yıkıldığı söylendi.

Arama tarama faaliyetleri sırasında toprak altına saklanmış silahlara ve tıbbi malzemelere rastlanırken, ayrıca bir ABD askeri üniforması da bulundu.

Şırnak'ta devam eden operasyonlar kapsamında ise 24-26 Nisan arasında binalarda yapılan aramalarda örgüte ait birçok silah, mühimmat ve el yapımı patlayıcı düzeneği ele geçirildi. PKK'lıların, evlerin aranması sırasında operasyon birliklerine zarar verebilmek için tuzakladıkları ev eşyaları da belirlenerek imha edildi.

Vatandaşlara ait birçok eve zarar vererek, duvarlardan geçiş delikleri açan örgüt üyeleri tarafından kurulan barikatların kaldırılması ve açılan çukurların kapatılmasına devam ediliyor.(cnnturk)
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ İDDİA!.. ABD ve RUSYA ANLAŞTI! PKK'lı Teröristler Taş Ocağına Saldırdı! Şırnak'ta 2 TON Patlayıcı! Çağrı Heyeti'nden Flaş Açıklama! İSTANBUL'DA BİNA ÇÖKTÜ! MEMUR VE EMEKLİYE MAAŞ ZAMMI BELLİ OLDU... Abdullah Gül’den Önemli Açıklamalar Rus Savaş Uçakları Suriye'ye, ABD Savaş Uçakları Türkiye'ye!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. ALMANYA'DAN İMAM HAMLESİ!..