Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2352 görüntülenme )

PKK'nın Tuzakladığı Bomba Patladı!

Sokağa çıkma yasağının sürdüğü Şırnak'ta...
ŞIRNAK'ta 14 Mart'tan bu yana uygulanan sokağa çıkma yasağıyla birlikte başlayan operasyonlar kapsamında bugün güvenlik güçlerinin girdiği bir evde PKK'lı teröristlerin tuzakladığı bomba patladı. Patlamada yaralanan askerlerin olduğu belirtilirken, bölgeye ambulanslar sevk edildi.

Sokağa çıkma yasağının sürdüğü Şırnak'ta güvenlik güçleri, kazılan hendekleri kapatmak, barikatları kaldırmak ve PKK'lıları etkisiz hale getirmek için operasyonlarını sürdürüyor. Operasyonlar kapsamında bugün İsmet Paşa Mahallesi'nde güvenlik görevlilerin girdiği evde PKK'lıların tuzakladığı bomba infilak etti. Patlamada yaralanan güvenlik görevlileri olduğu belirtilirken, bölgeye ambulanslar sevk edildi.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den ŞOK SIÇRAYIŞ!.. Cumhurbaşkanlığı Yemin Metni Değişiyor! Bahçeli Ekibi'nin Şimdi de DELEGE OYUNU! ’YPG’LİLER TANKLARLA TAŞINDI’ İDDİASI Şanlıurfa’da Suriyeli Gazeteciler Öldürüldü Haber Ağır... Şehitlerimiz Ardı Ardına Geliyor! Dağ Kadrosuna İDİL'DE AĞIR DARBE! Bir Darbe de ABD'den! Bülent Arınç'tan önemli açıklamalar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Polisimize Yine Tuzak Yine Bomba!