Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2363 görüntülenme )

PKK'dan Kaçıp, Teslim Oluyorlar

Son günlerde düzenlenen operasyonlarda büyük darbe alan terör örgütü PKK'dan kaçış sürüyor.
 Şırnak'ta, 10 terörist örgütten kaçarak güvenlik güçlerine teslim oldu. Kentte, son iki yıl içerisinde teslim olan terörist sayısının 969'a yükseldiği bildirildi. 

Şırnak Valiliğince yapılan açıklamada, PKK/KCK örgütü içerisinde faaliyet yürütmekte olan 10 teröristin kaçarak güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.

Açıklamada, 21 Mart 2013-26 Ekim 2015 tarihleri arasında il merkezi ve ilçelerinde, PKK/KCK terör örgütü içerisinde faaliyet yürütmekte iken örgütten kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan şahısların sayısının 969 olduğu belirtilerek "Teslim olan şahıslarla ilgili tüm işlemler adli makamlarımızca yürütülmektedir” denildi.  

Kaynak: İHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'nın Elindeki En Büyük Koz! Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'dan Çok Önemli Mesaj! MHP’de Fotoğraf Krizi Büyüyor! Flaş! Barzani'den Kritik Hamle! ŞOK!.. AKINCI ÜSSÜ ESKİ KOMUTANI KONUŞTU... AKIL HEPTEN KARIŞTI!.. BEKİR BOZDAĞ'DAN FLAŞ İDDİA!.. Cübbeli'den Büyük Kurnazlık: Önce siyaset üstüyüz dedi, ardından kime oy vereceklerini açıkladı İslam İşbirliği Teşkilatı’ndan Flaş KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HER BEŞ ŞİRKETTEN BİRİ ZARAR... RAKAMLAR ŞOKTA!..