11875 görüntülenme 15 Ekim 2020
PERİNÇEK’E YANIT ‘SAÇMA SAPAN’
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in teröristbaşı Öcalan için "Türk devleti Öcalan'a 'Silahları bırakın, biz yanlış yaptık' dedirtecek. Şu an devletin, MİT'in elinde oyuncak durumunda. Onu kullanıyorlar" sözlerine AKP Sözcüsü Ömer Çelik'ten yanıt geldi. AKP MYKP toplantısı sonrasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulan Çelik, Perinçek'in iddialarıyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

‘SÖZ KONUSU OLAMAZ’

Bu konu kim tarafından gündeme getirilmişse ona sormak lazım. Saçma sapan bir iddiadır. Bunu gündeme almak da hiçbir şekilde gündemde olmayan bir şeye cevap vermiş konumuna düşürür. Böyle bir şey söz konusu olamaz.”

PERİNÇEK NE DEDİ

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk'te Kübra Par'ın programında PKK elebaşı Abdullah Öcalan'la ilgili ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu. Vatan Partisi lideri Perinçek teröristbaşı Abdullah Öcalan ile ilgili iddiası ise olay oldu.

‘ÖCALAN YAKINDA TELEVİZYONA ÇIKARTILACAK’
Perinçek, "Türk devleti kısa zaman sonra Abdullah Öcalan'ı çıkartacak "Silahları bırakın, biz yanlış yaptık" dedirtecek. Televizyonlara falan çıkartacak. Türk devleti çıkartacak, göreceksiniz. Şu an devletin, MİT'in elinde oyuncak durumunda. Onu kullanıyorlar." dedi.

Kaynak: Ajnalsar/ gerçekdundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ