8332 görüntülenme08 Şubat 2020
Pegasus Havayolları'nın işine son verdiği Bahadır Altan, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Söylediklerinin büyük yankı uyandırmasına şaşırdığını kaydeden Altan, paylaşımında "Kâr hırsıyla atı öldüresiye kırbaçlayanlar sabaha benim kadar huzurlu uyanmadılar..." ifadelerine yer verdi.

FRENİ PATLAMIŞ KAMYON GİBİ DEMİŞTİ

Pegasus Havayolları’na ait uçağın Sabiha Gökçen Havalimanı’na inişi sırasında meydana gelen kaza ile ilgili bir televizyon programında yaptığı yorum nedeniyle önce yayından alınan daha sonra da Pegasus Havayolları’ndaki işine son verilen eski savaş pilotu Bahadır Altan bugün yeni bir paylaşımda bulundu. Televizyon yayınından alınması ardından işinden olması büyük yankı uyandıran Altan, sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

‘KAZALARI ÖNLEYECEKSENİZ EĞER, BEDELİ HER ZAMAN ÖDERİM’
“Yıllardır söylediklerim bu kadar çok insana hiç ulaşmamıştı. Bu farkındalık bir kazayı engeller, bir insanın yaşamını kurtarırsa her türlü bedeli tekrar tekrar öderim. Kâr hırsıyla atı öldüresiye kırbaçlayanlar sabaha benim kadar huzurlu uyanmadılar…”

'FRENİ PATLAMIŞ KAMYON' DEMİŞTİ... 'İŞTEN ATTILAR'

CNN Türk'e bağlandıktan sonra yayından alınan eski savaş pilotu Bahadır Altan'ın Pegasus Havayolları'ndaki işinden çıkarıldı. Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pistten çıkan yolcu uçağının parçalara ayrılmasıyla 179 kişi yaralandı, 3 kişi hayatını kaybetti. CNN Türk'e bağlandıktan sonra yayından alınan eski savaş pilotu Bahadır Altan Pegasus Havayolları'ndaki işinden çıkarıldı.

İŞTEN ATTILAR TAZMİNAT YOK

Pegasus Havayolları'nda eğitmen ve kontrol hocası olarak çalışan Bahdır Altan, uçak kazası sonrası yaptığı açıklamaların ardından şirkete çağrıldığını ve 'haklı fesih gerekçesiyle' işten çıkarıldığını söyledi. Yaptığı açıklamalarda eski savaş pilotu ünvanını kullandığına dikkat çeken Bahadır Altan, işten çıkarılmasında iktidarın baskısı olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Bahadır Altan daha sonra ise sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

‘FRENİ PATLAMIŞ KAMYON’
Freni patlamış kamyon düzeni suçluyu buldu! Pegasus iş akdimi fesh etti. Hakikatı gizlemeye gücünüz yetmez. Ne vız gelen tehditleriniz, ne işten atmalarınız bizi susturamaz. Bu ülkeyi uçurumunuza teslim etmeyeceğiz."

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ