Reklamlar

FLAŞ!.. PAMUKOĞLU İLK KEZ KONUŞTU... 15 TEMMUZ FENA KARIŞTI!..

8011 görüntülenme 17 Temmuz 2017
Reklamlar
PAMUKOĞLU: BİR ABUK SABUKLUK VAR

Yıllarca PKK ile mücadele eden emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Halk TV'de gazeteci Can Ataklı'nın hazırlayıp sunduğu 'Yazı İşleri' programına konuk oldu.

 Pamukoğlu katıldığı programda 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili açıklamalarada bulundu. Pamukoğlu yaptığı açıklamada 15 Temmuz Darbe girişimini 'amatörce bir komedi olarak' tanımladı.

Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Halk TV'de gazeteci Can Ataklı'nın hazırlayıp sunduğu 'Yazı İşleri' programında 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili açıklamalarda bulunurak bazı kritik sorular sordu. 

Pamukoğlu "Konuşmalara bakıyorsun, hareketlere bakıyorsun bir gariplik var. Meclis'i neden bombalıyorsun, Ankara Özel Harekatı neden bombalıyorsun? İstanbul'da bir numaralı köprüye neden kamyonlar getirmişler, neden 2 tane tank koymuşlar? Bu ne anlama geliyor? Kaç tane köprü var, bir tarafını kapatmak ne demek? Yani bir apuk sapukluk var. Bir amatörlük de var. Amatör.. Amatörce yani hareketleri..." ifadelerini kullandı.

Pamukoğlu dünyaca ünlü düşünür ve yazar Monte'nin 'ihtilal ve darbe yapılmaz, gelir.' sözünü kulaklarına küpe etsinler diyerek şu ifadeleri kullandı:

'İHTİLAL VE DARBE YAPILMAZ GELİR'

"Darbeler ve ihtilaller bir daha Türkiye'de olmaz, dünyada olmaz, Afrika'da olmaz, Asya'da olmaz... Monte'nin bir sözünü söyleyeceğim kulaklarına küpe etsinler; 'ihtilal ve darbe yapılmaz, gelir.'
Bir defa bunu yerleştirsinler. O bitti, bu bitti, böyle birşey yok... 'İhtilal ve darbe yapılmaz gelir' Bu ne demek; kötü koşullar hazırlar... Bu bir nevi elinde silah tutanların yada tutmayanları bir tepkisidir darbe. "

"FETÖ SİVİLDE DAHA ÇOK, PEKİ O GECE NERDEYDİLER"

"Darbe her şeyden olmaz, ordudan filan da gelmeyebilir. Mesela Fethullah meselesinde ordudaki sayıdan çok, sivil örgütlenmelerde ve devlet kamu ve kuruluşlarında orduda, jandarmada, polisten daha fazla insan var. Mesela o gece ne yapmış bunlar?"

Kaynak: Yurt

Önerilen Videolar

POPÜLER VİDEOLAR TÜMÜ →
ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Ne Diyor... ŞOK!.. AKP'Lİ DAMAT BAKAN HAYIR DİYENLERE BAKIN NE DEMİŞ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..
SON EKLENENLER TÜMÜ →
Erdoğan'a ABD'de Protesto Anı! Erdoğan'a ABD'de Protesto!..İşte kameralara yansıyan o anlar...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İsmail Saymaz IŞİD Faaliyetlerinde ÖNDE GİDEN İLLERİ Açıkladı...