Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Eylül 2017 ( 3945 görüntülenme )

ÖZDAĞ PAYLAŞTI... SARAY DUMAN!..

Özdağ, "AKP tarihe gömülecek, TÜRK yaşayacak"

Prof. Dr. Ümit Özdağ sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Erdoğan'a çarpıcı yanıt gönderdi.

“Türkiye’nin kaderi AKP’nin kaderiyle bütünleşmiştir. Biz tökezlersek Türkiye de sıkıntıya düşer." diyen Erdoğan'ın bu sözlerine karşılık Özdağ, "AKP’nin yapılacak ilk seçimde iktidar koltuğunu kaybedeceğini ve tarih sahnesinden silineceğini" söyledi.

"AKP DÜŞECEK"


Meral Akşener ile birlikte ‘Yeni Parti’ kurma çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk Milletinin yola AKP ile devam etmeyeceğini ve 16 yıllık AKP serüveninin 2019 yılında yapılacak seçimlerle sona ereceğini söyledi.

" TÜRK MİLLETİNİN KADERİ AKP'YE BAĞLI DEĞİLDİR"

Özdağ 2200 yıllık Türk Milletinin kaderinin 16 yıllık geçmişi bulunan AKP’ye bağlı olmadığını dile getirirken ‘’ AKP en fazla 10 yıl sonra yok. Türk devleti kıyamete kadar var olacaktır. 2019’dan sonra AKP 8 yıl muhalefet partisi olarak yaşayacak mı? Türk milletinin kaderi AKP’ye bağlı değil. AKP tarihe gömülecek Türk yaşayacak.’’ diyerek paylaşımda bulundu.

AKP’nin il başkanları toplantısında konuşan Erdoğan; “Türkiye’nin kaderi AKP’nin kaderiyle bütünleşmiştir. Biz tökezlersek Türkiye de sıkıntıya düşer. " demişti.

İşte Özdağ'ın o açıklamaları:

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞ DEĞİŞTİ... BEBEK KATİLİ BARZANİ'YLE BİRLEŞTİ!.. ÖZDAĞ'DAN FLAŞ REFERANDUM TESPİTİ!.. FENA DÖKÜLDÜLER... MİLAT GAZETESİ'NDEN HİLAFET ÇIĞLIĞI !.. FLAŞ İDDİA!..DAVUTOĞLU GELİYOR! MHP'de Bir İhraç DAHA! Herkesin Konuştuğu O Kare! HALK TV VE 20 KANALIN YAYINI KESİLDİ!.. AKP'de DEĞİŞİM BAŞLIYOR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Anadolu Adliyesi'nde Hareketlilik!