Genel
07 Eylül 2017 ( 4015 görüntülenme )

ÖZDAĞ PAYLAŞTI... SARAY DUMAN!..

Özdağ, "AKP tarihe gömülecek, TÜRK yaşayacak"

Prof. Dr. Ümit Özdağ sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Erdoğan'a çarpıcı yanıt gönderdi.

“Türkiye’nin kaderi AKP’nin kaderiyle bütünleşmiştir. Biz tökezlersek Türkiye de sıkıntıya düşer." diyen Erdoğan'ın bu sözlerine karşılık Özdağ, "AKP’nin yapılacak ilk seçimde iktidar koltuğunu kaybedeceğini ve tarih sahnesinden silineceğini" söyledi.

"AKP DÜŞECEK"


Meral Akşener ile birlikte ‘Yeni Parti’ kurma çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk Milletinin yola AKP ile devam etmeyeceğini ve 16 yıllık AKP serüveninin 2019 yılında yapılacak seçimlerle sona ereceğini söyledi.

" TÜRK MİLLETİNİN KADERİ AKP'YE BAĞLI DEĞİLDİR"

Özdağ 2200 yıllık Türk Milletinin kaderinin 16 yıllık geçmişi bulunan AKP’ye bağlı olmadığını dile getirirken ‘’ AKP en fazla 10 yıl sonra yok. Türk devleti kıyamete kadar var olacaktır. 2019’dan sonra AKP 8 yıl muhalefet partisi olarak yaşayacak mı? Türk milletinin kaderi AKP’ye bağlı değil. AKP tarihe gömülecek Türk yaşayacak.’’ diyerek paylaşımda bulundu.

AKP’nin il başkanları toplantısında konuşan Erdoğan; “Türkiye’nin kaderi AKP’nin kaderiyle bütünleşmiştir. Biz tökezlersek Türkiye de sıkıntıya düşer. " demişti.

İşte Özdağ'ın o açıklamaları:

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ