Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1223 görüntülenme )

ÖZDAĞ HEDEFİ AÇIKLADI... BÜYÜK ŞAHLANIŞ!..

ÖZDAĞ: İKTİDARA YÜRÜYORUZ

Erzurum'da, bir dizi toplantıya katılan Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, yeni parti kurma çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.


Ülke çok sıkıntılı günler yaşayıp ve kritik bir dönemden geçerken hiç kimsenin egosunu tatmin etme lüksüne sahip olmadığını vurgulayan Özdağ, "Ülkemin menfaatlerini, içinde bulunduğu durumu ve halkımızın beklentilerini göz önünde tuttum, dolayısıyla Meral Hanım'ın liderliğinde kurulacak yeni partide görev almayı kabul ettim. Erzurum'dan da bu gerçeği deklare etmek istiyorum: Oluşacak yeni partinin genel başkanı sayın Meral Akşener olacaktır" diye konuştu.

Yeni partinin adının ne olacağını henüz kararlaştırmadıklarını bildiren Özdağ, sözlerini şöyle devam ettirdi: 

"ENDİŞEYE MAHAL YOK, ENGELLERİ AŞARIZ"

"Kurucular kurulumuzu oluşturup, parti tüzüğümüzü hazırladıktan sonra, düğmeye basacağız. En geç Kasım ayında, kuruluş dilekçemizi vermiş oluruz. Kolay bir iş yapmıyoruz. Çok sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor. Yalnız kimse endişe etmesin. Bizim A planımızın dışında B, C, D planlarımız da var". 

"HEDEFİMİZ İKTİDAR"

"Çok iyi bir rüzgar yakalamış durumdayız. Daha ortada kurulmuş bir parti olmamasına rağmen, kamuoyu araştırmaları, ikinci parti olduğumuzu gösteriyor. Kapımız FETÖ'cü ve PKK'lılar dışında herkese açık. Toplumun benimsediği, herkesin, her kesimden vatanperver insanın kendine yer bulduğu bir siyasi parti haline gelmek istiyoruz. Yapılacak ilk genel seçimde hedefimiz en kötü yüzde 51. Bunu da başaracağımıza inanıyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SELVİ Açıkladı... SIR KÜPÜ ŞAŞTI!.. Bu da Oldu! Kapalı Spor Salonunda Baraj Açacaklar! 1 Kasım 2015 İstanbul seçim sonuçları BULGARİSTAN'DAN AKP'Lİ VEKİLE YASAK!.. Flaş!PKK Operasyonu! Açılım Sürecinin Sonuç Tutanağı AKP SAYESİNDE TÜRK OLMAKTAN KURTULDUK dedi... BAKIN NERDEN ÇIKTI!.. Halktan Baltalı ve Kürekli Destek

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Süleyman Şah türbesinin yeni yeri Türk toprağı mı...