Reklamlar
Anasayfa » Haber
10 Eylül 2017 ( 1927 görüntülenme )

ÖZDAĞ ÇİLEDEN ÇIKTI: AHLAKSIZLIKTIR, ALÇAKLIK VE KORKAKLIKTIR!..

Ümit Özdağ: FETÖ tarafından desteklendiğimizi söylemek alçaklıktır


Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Meral Akşener liderliğinde kurulacak yeni partilerinin FETÖ tarafından desteklendiği iddialarına tepki göstererek, "Fethullahçı Terör Örgütü tarafından desteklendiğimizi söylemek, ahlaksızlık, alçaklık ve korkaklıktır" dedi.

Ümit Özdağ, Meral Akşener öncülüğünde kurulacak yeni parti çalışmaları kapsamında Gaziantep’e geldi. Partilerinin il teşkilatının kurulmasına yönelik görüşmeler yapan Özdağ, düzenlediği basın toplantısında, iktidar partisinin FETÖ destekli parti iftiraları atarak kendilerine saldırdığını öne sürdü. 

Kimin FETÖ ile ilişki içerisinde olduğunu bütün dünyanın bildiğini belirten Özdağ şunları söyledi:

"AHLAKSIZLIKTIR, ALÇAKLIK VE KORKAKLIKTIR"

“İktidar partisi FETÖ ile ilişkimiz olduğu iftiraları ile saldırıyorlar ama söylediklerine ne kendileri inanıyorlar ne de halkı inandırabiliyorlar. Bana, Meral Akşener’e veya partimize ‘FETÖ tarafından destekleniyorlar’ demek siyasal ahlaksızlık, alçaklık ve korkaklıktır. 

"FETÖ'YLE İŞ TUTUP TÜRK ORDUSUNA KUMPAS KURANLAR"

"Kimin FETÖ ile ahlaksız ilişkiler içerisinde olduğunu bütün dünya biliyor. Yıllarca FETÖ ile iş tutarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ne komplo kuranlar, Türk devletini içten çürütenler şimdi kalkıp bize bu ahlaksız iftirayı atamazlar. Bu iftiraları atmaya devam ederlerse gerçekleri yüzlerine en sert biçimde çarparız. Önümüzdeki günlerde kurucular kurulu açıklandığında, kurulda yer alan isimlere baktığınızda kimin FETÖ ile iş tutan taraf olduğunu göreceksiniz.”

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'DEN ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA! DİKKAT!.. GÖKÇEK'İN ANITKABİR AÇIKLAMASI TUTMADI!.. TEPKİLER BÜYÜYOR... KILIÇDAROĞLU'NDAN OLAĞANÜSTÜ AÇIKLAMA!.. Erbil Başkonsolosu'ndan SKANDAL POZ!.. Ekmek'te GÖRÜLMEMİŞ SKANDAL! BAKANLAR KURULU'ndan OHAL AÇIKLAMASI!.. ZAMAN GAZETESİ HAKKINDAKİ İDDİA GÜNDEMİ AĞIR VURDU!.. Tuğrul Türkeş'e BAKIN KİMİN ODASINI VERMİŞLER...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. Ümit Özdağ'dan SUİKAST UYARISI!..