Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2605 görüntülenme )

Özdağ'dan "Oktay Vural" Açıklaması!

10 Temmuz her şeyi açığa çıkaracak!

MHP'deki genel başkan adaylarından Ümit Özdağ, Oktay Vural'ın istifasıyla ilgili olarak, "Ben Oktay Bey'in bu adımı atmasını uzun zamandır bekliyordum. Gecikmiş bir adım olarak görüyorum" dedi.

Ümit Özdağ, delegelerle görüşmek için dün akşam Çorum’a geldi.

Çorum-Ankara karayolu üzerinde bulunan bir restoranda delegelerle iftarda buluşan Özdağ, gazetecilerin Oktay Vural'ın istifasına yönelik sorularını yanıtladı. Ümit Özdağ, bunu gecikmiş bir adım olarak değerlendirerek, şöyle dedi:

"Ben Oktay Bey'in bu adımı atmasını uzun zamandır bekliyordum. Gecikmiş bir adım olarak görüyorum. Keşke kurultay gerçekleşmeden önce bu adımı atsaydı. Ancak, yine de olumlu bir adımdır.

Oktay Vural gibi, Devlet beyin yanında en önemli görevlerde bulunan bir siyasetçinin bu adımı atması artık Genel Başkan'ın politikalarının yürümez olduğunu çok açık bir şekilde ortaya koymuştur.

Ben bu adımı diğer Milliyetçi Hareket Partisi milletvekillerinin ve yetkililerinin de artık atması ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin içine sokulmak istendiği bu dar kıskaçtan bir an önce çıkartılması açısından büyük önem taşıdığını düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde bu tür başka adımları da bekliyor, bunun için de dua ediyorum. Oktay Bey'in istifası değişimden yana olduğu gösteriyor." 


Ümit Özdağ, iftarın ardından yaptığı görüşmelerden sonra Çorum'dan karayolu ile ayrılarak Ankara'ya döndü.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

OLACAK İŞ DEĞİL... Muğla'da AĞIR SKANDAL! ŞOK!.. Rusya'dan TÜRKİYE'ye AMBARGO!.. Kara parada Cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı Feci Otobüs Kazası! Türkiye, Irak İlişkilerinde Kritik Gelişme! ŞOK!.. YSK'DAN SKANDAL KARAR!.. DİKKAT!.. GÜNEY HUDUDUMUZDA ALARM!.. HDP seçim minibüsüne silahlı saldırı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Londra'da Kamyonet Yayaların Arasına Daldı!