Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2472 görüntülenme )

Ozan Arif MHP Yönetimine Fena Yüklendi

Ülkücü sanatçı Ozan Arif, Milliyetçi Hareket Partisi’nde kurultay taleplerine karşı tehdit dolu mesajlar veren parti yöneticilerine bir yazıyla yüklendi.
 Ozan Arif kaleme aldığı yazısında “Eğer inat etmeye devam ederseniz; Ülkücü hareketin pekmezine düşmüş sinekten farkınız kalmaz” diye belirtti.

İşte o yazı :

Yahu arkadaş git. Güzel kardeşlerim gidin. gidin. Ne olursunuz yahu! Güzellikle gidin! Size ülkücüleri iyi tanıyan biri olarak sesleniyorum. Size yemin ederek söylüyorum, inat ettikçe iğrendiriyorsunuz. Tiksindiriyorsunuz. Eğer inat etmeye devam ederseniz; “Ülkücü hareketin pekmezine düşmüş sinek”ten farkınız kalmaz. Başınızı kaldırın Ülkücülerin gözlerine bir bakın. Onlara kulak verin. Onlara gönlünüzü çevirin bu gerçeği siz de göreceksiniz. Bırakın. Gidin.

Küçük bir koro halinde bağırıp duruyor. Dedikleri de şunlar; Nedir bu Bahçeli düşmanlığı. Kol kırılır yen içinde. Devletin başına Devlet gelecek. MHP‘ye zarar veriyorsun. Lidere sadakat şerefimizdir.

Teşkilat / Lider / Doktrin…Bunlar; Ağızlarına verilen ülkücü kavramları sakız gibi çiğneyen ama ne olduğunu bilmeyen bir kesim. Teşkilat diyen, ama teşkilatı bilmeyen; Lider diyen, ama lideri koltuğu eline geçiren kişi olarak algılayan; Doktrin yani fikir diyen, ama hiç bir konuda zerre kadar fikri olmayan, Bu içi boşaltılmış kavramlarımızın, içi dolu dolu olduğu dönemlerde destanının bile Ozan Arif tarafından yazıldığından habersiz zavallılar. Eğer aralarında hasbelkader ülkücü varsa onlar beni iyi dinlesinler. Ozan Arif‘in hiç kimseye düşmanlığı yok. Ozan Arif‘in bir beklentisi, bir çıkarı da yok.

Ozan Arif yalakalığın değil Ülkücülüğün bir erdem olduğunu, Eğer hakkı verilirse beşeri rütbeler içinde ülkücülükten daha yüksek bir rütbenin olmadığını çok iyi biliyor. Ama işin kötü tarafı; Siz Ozan Arif‘i bilmiyorsunuz. Bırakın Ozan Arif‘i, siz Başbuğ‘u bile bilmiyorsunuz. Ama bu sizin suçunuz değil gençler!.. Size 18 seneden beri; “Devletin başına devlet gelecek„ diye bağırtmaktan, “Hareketin lideri, Devlet Bahçeli„ diye nara attırmaktan başka ne öğrettiler ki, sizin suçunuz olsun. Onun için, siz bilmiyorsunuz.

Ben bunların örtülü ideolojilerinin Türkeş düşmanlığı olduğunu da biliyorum! Ben bildikleri halde bilmemezlikten gelenleri de biliyorum. Ben, ola ki yine aynı kişi ve kişiler devam eder diye, koltuk kayıp etme korkusuyla susanları da biliyorum!

Bütün bunları çok eskiden beri bildiğimi 1997 sonlarında bir ülkücünün çekip bana gönderdiği aşağıdaki fotoğraftan bile anlayabilirsiniz. Yahu sen ta o zaman nereden biliyordun demeyin bana!. “Benim yarim gelişinden bellidir.'' diye çok güzel bir türkümüz vardır. Ben daha gelişlerinden bunların bizim yarimiz olmadıklarını anlamıştım! Çünkü ben; Türk‘ün, Türkiye‘nin ve özellikle de Türkeş‘in düşmanlarını iyi tanırım! Bilmem anlatabildim mi? Ama desenize ne zaman anladık ki şimdi anlayalım!..

Kaynak : Haber Hilal

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ