2094 görüntülenme11 Mart 2017
AKP’li vekil ve başkana Ülkücülerden ‘bozkurtlu’ karşılama

AKP Konya milletvekili Mehmet Babaoğlu ve AKP'li Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'un MHP ilçe teşkilatı ziyareti sırasında, Ülkücü gençler tarafından Bozkurt selamı ile karşılanması tartışmalara konu oldu.Belediye Başkanı Özaltun "Ben de şaşırdım. Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim" dedi.

AKP Konya milletvekili Mehmet Babaoğlu, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesindeki MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. AKP’li heyet burada MHP Beyşehir İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş ile bir süre görüştü. Ziyarette vekil Babaoğlu’na AKP’li Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da eşlik etti.

ÜLKÜCÜLERDEN İLGİNÇ KARŞILAMA VE UĞURLAMA


Dün gerçekleşen ziyarette MHP ilçe binasının koridoruna sağlı sollu dizilen Ülkücü gençler, AKP’li misafirlerini esas duruşa geçip bozkurt işareti yaparak karşıladı. Aynı tören AKP’li heyet giderken de uygulandı. Ülkücülerin bu alışılmadık karşılama ve uğurlama töreni sosyal medyada tartışmalara konu oldu.

“BEN DE ŞAŞIRDIM”

Konuyla ilgili Sözcü’nün sorularını yanıtlayan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise “Referandum çalışmaları kapsamında vekilimizle ziyaretlerde bulunduk. MHP teşkilatına da uğradık. Koridordan geçerken Ülkücü gençler bizi tek sıra halinde bozkurt işareti ile uğurladılar. Açıkcası ben de şaşırdım. Sayın vekilimiz yürüdü ardından da ben yürüdüm. Daha önce hiç böyle bir tören görmemiştim” diye konuştu.

“ALLAH RAZI OLSUN”


Tartışma yaratan görüntülerde ise AKP’li vekil Babaoğlu’nun da Ülkücü gençlere “Allah razı olsun. İnşallah 16 Nisan’da hep birlikte evet diyeceğiz” şeklinde karşılık verdiği görülüyor.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ