Reklamlar

ÖSYM SKANDALI ORTAYA ÇIKTI... ERDOĞAN VİDEOSU BÖYLE PATLADI...

11665 görüntülenme 12 Ağustos 2017
Reklamlar
ERDOĞAN: GENÇLERİMİZ RAHAT OLSUNLAR

ÖSYM'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI;

1499 ADAY ÖNCE KAZANDI, ŞİMDİ KAYBETTİ


ÖSYM'den yapılan duyuruda şöyle denildi:

"YANLIŞ PROGRAM KULLANILDI"

"...adayların alan ve dallarına göre ek puan kullanılabilecek tercihlerinde ‘ek puanlı yerleştirme puanları’ yerine ‘ek puansız yerleştirme puanları’nın kullanıldığı tespit edilmiştir."

"KAZANAN 1499 ADAY HİÇBİR PROGRAMA YERLEŞEMEDİ"


"...daha önce bir programa yerleştiği ilan edilen 1499 aday ise yeni durumda herhangi bir programa yerleşememiştir.Bu durumdan etkilenen adaylardan özür diler bilgilerine saygıyla sunarız."

ÖĞRENCİLER UYARMIŞTI

ÖSYM sınavında sonuçların yanlış hesaplandığını söyleyen binlerce üniversite adayı günlerdir kampanya yürütüyor. Sonunda yine haklı çıktılar. Bugün de sonuç değişmedi.

Bir zamanlar Fethullahçıların soruları çaldığını söyleyen gençler "terörist, darbeci, hain" ilan edilmişti ancak yıllar sonra dedikleri kanıtlanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o günlerde bu hataları dile getirenlere, soruların çalındığını söyleyen ve bunun için eylem yapanlara sert çıkmış, "ÖSYM Başkanı'nın yapmış olduğu açıklamalardan ben tatmin oldum. Şu anda da zaten Danıştay'ın verdiği karar da ortada. Bu arada bir şey çok açık, net belli her halde birilerinin tezgahı bozuluyor ki bu işten çok rahatsızlar" demişti.

O dönem muhalefeti gençleri istismar etmekle suçlayan Erdoğan, "1,7 milyon gencin hayallerini, geleceklerini, umutlarını, siyasi malzemeye dönüştürerek, buradan kendilerine bir rant sağlamanın çirkin gayreti içindeler" dedi.

İşte ÖSYM skandallarına Erdoğan'ın verdiği tepkiler:

Kaynak: Ajanslar/ Odatv

Önerilen Videolar

POPÜLER VİDEOLAR TÜMÜ →
ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Ne Diyor... ŞOK!.. AKP'Lİ DAMAT BAKAN HAYIR DİYENLERE BAKIN NE DEMİŞ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..
SON EKLENENLER TÜMÜ →
CHP'li Vekil DARBE BELGESİNİ AÇIKLADI... AKP DUMAN!.. MİLLET ŞAŞKIN!.. DENİZLİ'DE İLGİNÇ DÜĞÜN TAKISI... AKLA HAYALE GELMEZ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Pilot: Köpeğe Çarptık, Pisti Terk Ediyoruz