Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Mayıs 2017 ( 9517 görüntülenme )

ÖSYM'DEN ALES SINAVINA GİRECEKLERE ÖNEMLİ DUYURU!..

SON GİRİŞ: SAAT 09.45

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), yarın yapılacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavına (ALES) girecek adayların, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işleminin tamamlanacağı uyarısında bulundu.

ÖSYM'nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapılan açıklamada, ALES ilkbahar dönemi sınavının yarın 10.00'da başlayacağı hatırlatıldı.

Açıklamada şu uyarılara yer verildi:"Sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacaktır. Saat 09.45'ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır."

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öğretmenlerin Dikkatine... Milli Eğitim Bakanı Açıkladı... Milli Eğitim Bakanı Yılmaz AZ ÖNCE AÇIKLADI! BAKAN AÇIKLADI... MİLLİ EĞİTİM'DE DİKKAT ÇEKİCİ DEĞİŞİKLİK!.. Almanya'dan Sığınmacılar için Şok Karar! FLAŞ!.. TRT'DEKİ HOŞAFA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK REST!.. ŞOK!.. BAŞSAVCILIK FETÖ'NÜN NE İSTEYİP NE ALDIĞINI AÇIKLADI! AKP'den ŞOK SIÇRAYIŞ!.. Cumhurbaşkanlığı Yemin Metni Değişiyor! İstanbul'da Sınava Giremeyen Öğrencilerin Dikkatine...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DOLMABAHÇE SARAYI İÇİN AKIL ALMAZ TASARI!..